پلکسی آلفاپلاس (Alfaplus)

پلکسی آلفاپلاس

پلکسی آلفا پلاس محصولی با کیفیت که در رنگ های مختلف و با تنوع رنگی بالا مشتریان زیادی را به خود جذب می نماید.

خرید ورق پلکسی آلفاپلاس

در حال حاضر خرید پلکسی آلفاپلاس فقط با تماس تلفنی با شماره زیر صورت می‌گیرد

معرفی برند آلفاپلاس

شرکت آلفا پلاس که در کشور هند فعالیت دارد در حوزه تولید و فروش انواع ورق های پلکسی با تنوع رنگ های متفاوت و در ضخامت های مختلف و به منظور کاربردهای گوناگون فعالیت می نماید.

از آنجاییکه این شرکت در کشور هند به عنوان یکی از کشورهایی که با سرعت بالایی در حال پیشرفت می باشد فعالیت می کند، فرصت های بی شماری در داخل این کشور به منظور توسعه فعالیت های ایجاد شده است و در طی سال های اخیر رشد چشمگیری در زمینه تولید ورق های پلکسی داشته است.

اما با این وجود این شرکت صرفا به بازار جذاب داخلی خود در کشور هند اکتفا نکرده و به طور همزمان به خوبی موفق شده است خود را در عرصه بین المللی نیز مطرح نماید. در این راستا با حضور موفقیت آمیز در نمایشگاه های بین المللی در آسیا، اروپا و کشورهای آمریکایی و عقد قراردادهای تامین ورق های پلکسی مورد نیاز مشتریان در نقاط مختلف دنیا، به سرعت خود را به عنوان یک شرکت موفق در زمینه صادرات از کشورهای هند مطرح نموده است. این شرکت کیفیت و رضایت مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده است و با این استراتژی موفق شده است که سهم بازار خوبی در کشور هند و در سایر کشورهای هدف خود به دست آورد. در کشور ایران نیز محصولات این شرکت مدت زمان زیادی است که در بازار عرضه شده است و ورق پلکسی تولیدی این شرکت مشتریان زیادی در کشور ما دارد.

ورق پلکسی آلفا پلاس

محصولات برند آلفا پلاس

طیف محصولات این برند بسیار گسترده می­باشد، اما نمونه­هایی از محصولات این شرکت عبارتند از:

ورق های پلکسی شفاف آلفاپلاس

این ورق ها به دلیل شفافیتی که دارند مورد مصرف خاص خود را دارند که این ویژگی سبب شده است در زمینه های زیادی کاربرد داشته باشد. اخیرا به دلیل شیوع بیماری کرونا استفاده از این ورق ها در فروشگاه ها، بانک ها، اداره ها و سازمان هایی که مراجعه کننده عمومی دارند، بسیار زیاد شده است

این ورق ها به دلیل استحکام، تنوع رنگ و خاصیت شفافیتی که دارند به عنوان مواد اولیه برای تولید مبلمان و تجهیزات اداری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند و دارای سبک های مدرن و جدیدی به این منظور می باشند.

ورق های پلکسی سفید آلفاپلاس

این ورق ها با توجه به رنگ سفید خاصی که دارند برای استفاده در دکوراسیون داخلی بسیار مناسب هستند و جلوه ویژه ای به فضایی که در آنها این پلکسی استفاده شده است می دهند. شرکت آلفا پلاس به دلیل فروش بسیار زیادی که از پلکسی سفید خود در طول سال دارد، این محصول خود را به طور مجزا معرفی می نماید و هر ساله برای فروش آن در نقاط مختلف دنیا حساب ویژه ای باز می نماید.

پلکسی سفید آلفاپلاس قیمت خوب

ورق های پلکسی شفاف و شفاف رنگی آلفاپلاس

این ورق ها نیز در شرکت آلفا پلاس با تنوع رنگی بالایی تولید می شود. این ورق ها با توجه به شفاف بودن پلکسی شفاف در گلخانه ها، فضای باز و استخرهای رو باز مورد استفاده قرار می گیرد و در صورتیکه در دکوراسیون داخلی به کار گرفته شود، همراه با سایر اقلام دکوری استفاده شده می تواند زیبایی خاصی را به آن مکان به ارمفان آورد.

پلکشی گلاس آلفاپلاس

مهمترین ویژگی های ورق های پلکسی آلفا پلاس

عایق حرارتی بودن یکی از مهمترین ویژگی‌های این ورق ها است. با توجه به ضرورت جلوگیری از هدر رفت انرژی، این موضوع ایجاب نی کند که انتقال انرژی با محیط بیرونی به حداقل ممکن خود برسد بنابراین استفاده از این ورق ها می‌تواند در تحقق این هدف کمک شایانی نماید.

این ورق ها دارای ویژگی عایق صوتی نیز هستند که و در نتیجه از آنها می‌توان در ایجاد فضایی با آرامش و سکوت بیشتر در محیط منزل و یا در محل کار استفاده کرد. در ورق های پلکسی آلفا پلاس با استفاده از لایه های مقاوم در برابر عبور اشعه ماورا بنفش، این محصول را در برابر عبور این اشعه نیز مقاوم می‌کنند.

ورق های آلفا پلاس در برش لیزر پلکسی هم خیلی خوب جواب می دهند.

ویژگی دیگری که اقبال عمومی در زمینه استفاده از ورق های پلکسی آلفا پلاس را بیشتر کرده است، مقاوم بودن این ورق ها در برابر جذب گرد و غبار و دوده های معلق در هوا است. این موضوع سبب شده است که در سقف شفاف ساختمان‌ها و همچنین نماهایی باید اجازه عبور نور داده شود از این ورق ها استفاده زیادی می‌شود و در صورتیکه مقدار جزیی هم گرد و غبار بر روی این ورق ها وجود داشته باشد با بارش نخستین باران به طور کامل شسته می‌شوند.

مورد آخر اینکه استفاده از این ورق ها صرفا به دلیل عدم جذب گرد و غبار نیست و مقاوم بودن در برابر ضربات احتمالی و نشکن بودن آنها نیز به دلیل اینکه به ایجاد یک محیط ایمن کمک می‌کند از این ورق ها مورد مصرف زیادی پیدا کرده اند.

قیمت پلکسی آلفا پلاس در بازار

محصولات پلکسی هندی که با بند آلفا پلاس به بازار ایران و دیگر کشورهای دنیا عرضه دشه است به سور با استقبال بسیار حوبی مواجه شده است. یکی از مهمترین دلیل آن را می توان به کیفیت مناسب این محصول مرتبط دانست. با این وجود قیمت فروش نهایی ان محصولات در بازا رایران در مقایسه با سایر برندها تفاوت جندانی ندارد و این یکی از مهمترین دلایلی است که تقاضای بسیار زیادی در ایران برای این محصول وجود دارد.

 

نحوه خرید پلکسی آلفا پلاس

با مراجعه حضوری و یا از طریق تلفن شما می توانید سفارش خود را اعلام کنید. در صورتیکه رنگ، ابعاد و ضخامت و مورد مصرف پلکسی خود را می دانید می توانید از طریق فروشگاه پلکسی آلفا پلاس محصول مورد نظر خود را تهیه نمایید.

لازم به یادآوری است امکان ارسال محصول خریداری شده به تمام نقاط کشور نیز فراهم می باشد. تمامی ارسال ها به شهرستان ها از طریق شرکت های باربری و ارسال به تهران از طریق وانت های باربری انجام می شود. فروشکاه مستر پلکسی به عنوان نمایندگی فروش محصولات پلکسی آلفا پلاس، محصولات با کیفیت این برند را با بهترین قیمت و در حداقل زمن ممکن در اختیار شما قرار می دهد. به ما اعتماد کنید.

خرید ورق پلکسی گلاس alfaplus

در حال حاضر خرید پلکسی گلاس alfaplus فقط با تماس تلفنی با شماره زیر صورت می‌گیرد

5 1 امتیاز
امتیاز
نظرات
اطلاع رسانی

0 دیدگاه
نظر داخل متن
مشاهده همه نظرات