باکس پلکسی کفه دار

باکس پلکسی کفه دار ، باکس دارای کف پلکسی گلاس

باکس پلکسی کفه دار

باکس پلکسی گلاس کفه دار

ابعاد دلخواه شما ، همراه با کفه شفاف و رنگی

ساخت با بالاترین کیفیت و ارسال فوری

قیمت باکس پلکسی کفه دار به ابعاد باکس ، ضخامت و نوع متریال انتخابی شما برای جعبه و کفی آن بستگی دارد. در تعداد بالا خرید باکس و جعبه کفه دار پلکسی گلاس مقرون به صرفه تر می باشد.

{{ thankYouPage.title }} {{ thankYouPage.description }}
{{ thankYouPage.order_title }} {{ getOrder.orderId }}
دو ستونه
عمودی
افقی
قیمت باکس کفه دار
قیمت حدودی
نام جمع کل
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

باکس پلکسی کفه دار

باکس پلکسی کفه دار در برابر آسیب‌های محیط به طور کامل از لوازم باارزش و مهم محافظت می‌کند.

این نوع باکس پلکسی پرفروش ترین مدل برای استفاده در نمایشگاه ها و همایش ها است.

 

آثارهنری، عتیقه و یادگاری‌های مهم‌تان را می‌توانید درون این محصول لوکس و زیبا قرار دهید و در برابر ضربه یا گرد وغبار از آن‌ها محافظت کنید.

 

ابعاد مختلف و طرح های خاص برای تولید انواع باکس پلاستیکی کفه دار قابل ساخت است.

 

باکس پلکسی گلاس کفه دار

باکس پلکسی کاربردهای متنوع و زیادی داشته و در مکان‌های مختلف از سفره عقد گرفته تا موزه و نمایشگاه استفاده می‌شود. در ارتباط با این نوع باکس از جنس پلکسی قصد داریم به بررسی موارد زیر بپردازیم:

 • آیا پلکسی شیشه است؟
 • برتری باکس پلکسی کفه دار نسبت به سایر متریال چیست؟
 • طراحی و ساخت باکس کفه دار به چه صورت است؟
 • چگونه قیمت باکس پلکسی کفه دار را محاسبه می‌کنند؟

 

پلکسی؛ طلق پلیمری مستحکم و ایمن برای تولید باکس کفه دار

احتمالا وقتی اولین بار باکس‌های ساخته شده از پلکسی شفاف را مشاهده کردید، به حدی شفاف و شبیه به شیشه بوده که اصلا گمان نکرده‌اید مشغول تماشای باکسی از جنس طلق پلاستیک هستید.

پلکسی گلاس از پلیمری به نام پلی متیل متاکریلات با خواص عالی ساخته شده است تا با ویژگی‎های منحصربه فرد خود جایگزینی مناسب برای شیشه باشد. به همین دلیل پلکسی گلاس یا پلکسی شیشه‌ای، نوعی متریال پلاستیکی محسوب می‌شود.

طلق پلکسی گلاس از نظر طیف رنگی و کاربرد بسیار متنوع است. هر رنگی بخواهید برای دیواره ها و کف باکس می توانید درنظر بگیرید.

 بسته به نوع پلکسی ضخامت‌های مختلفی از آن نیز موجود و قابل سفارش است. ایمنی بالا، شفافیت و زیبایی و استحکام از جمله مزایای استفاده از پلکسی در ساخت باکس پلکسی کفه دار است.

 

نیازی نیست همه موارد را بسنجید ، کاربرد و ابعاد مدنظرتان را به کارشناسان ما بگویید و بقیه کار را به ما بسپارید.

ما بسته به کاربرد و شرایط شما ، ضخامت و موارد دیگر را به بهترین نحو تعیین می کنیم تا مناسب ترین محصول با کیفیت ساخت عالی به دست شما برسد.

 

 

 

مزایای ساخت باکس کفه دار با ورق پلکسی چیست؟

چرا در حال حاضر با وجود شیشه از پلکسی گلاس برای ساخت انواع باکس و جعبه استفاده می‌شود در حالیکه هزینه ساخت با شیشه پایین‌تر از طلق پلکسی است؟ باید گفت پلکسی دارای خواص و مشخصاتی است که باعث برتری آن بر متریالی چون شیشه گشته است. اما بهتر است کامل‌تر این موضوع را بررسی کنیم و از مزیت‌های ساخت باکس پلکسی کفه دار با این نوع طلق پلاستیکی صحبت کنیم:

 • باکس پلکسی کفه دار برعکس شیشه به آسانی نمی‌شکند. هر چه ضخامت ورق پلکسی بکار رفته در ساخت جعبه بیشتر باشد احتمال شکستن و آسیب آن پایین‌تر خواهد بود.
 • جعبه پلکسی کفه دار حتی در صورت شکستن آسیب و خطر آنچنانی در پی ندارد زیرا به مانند شیشه به قطعات ریز و برنده تبدیل نخواهد شد.
 • استفاده از طلق پلکسی باکیفیت مثل طلق تایوانی به دلیل داشتن لایه uv، باکس پلکسی را در برابر نور خورشید و تغییر رنگ محافظت می‌کند.
 • با مقایسه باکس پلکسی کفه دار با شیشه به راحتی متوجه شفافیت بالای آن خواهید شد. پلکسی چند درصد شفاف‌تر و درخشان‌تر از شیشه است.
 • بسته به سلیقه و فضای محیط می‌توان از میان رنگ‌ها و طرح‌های بسیار متنوع پلکسی گلاس به انتخاب پرداخت.
 • باکس پلکسی کفه دار به راحتی حمل و نقل و جابه‌جا می‌شود چون مواد بکار رفته در ساخت آن سبک هستند و در کل وزن جعبه نسبت به جعبه شیشه‌ای پایین‌تر است.
 • نظافت باکس پلکسی کفه دار آسان است و لکه‌ها به راحتی از سطح آن پاک می‌شوند اما استفاده از پارچه خشن و زبر باعث ایجاد خش روی آن می‌شود. ترکیب پارچه نرم و مایع ظرفشویی یا پاک کننده‌های الکلی مثل شیشه پاک کن برای اینکار ایده آل است.
 • امکان حک تصویر، لوگو یا نوشته بر روی جعبه پلکسی کفه دار وجود دارد. اگر از ورق‌های پلکسی باکیفیتی به این منظور استفاده شود، نتیجه کار بسیار زیبا و ظریف خواهد شد.
 • از مهمترین ویژگی‌های پلکسی استحکام و مقاومت عالی آن در برابر ضربه و فشار است.

 

انواع ورق پلکسی برای تولید باکس کفه دار پلکسی

کفه این جعبه پلکسی ها با هر رنگ و طرحی قابل ساخت است. متداول ترین گزینه استفاده از رنگ مشکی است.

 

طراحی و ساخت باکس پلکسی کفه دار به چه صورت است؟

برخلاف باکس پلکسی ساده، باکس کفه دار دارای کفه مخصوص به خود است. این کفه به پنج وجه دیگر باکس متصل نشده و به صورت جدا از آن طراحی و حمل می‌شود.

 به این ترتیب برای طراحی باکس پلکسی کفه دار، ابتدا باکس ساده ساخته شده و بعد کفه‌ای دولایه معمولا به رنگ سفید یا مشکی طراحی می‌شود تا باکس روی آن قرار بگیرد.

وسیله مورد نظر را ابتدا بر روی کفه قرار می‌دهند سپس باکس ساده پنج وجهی که دارای یک سطح باز است بر روی کفه گذاشته می‌شود تا فضایی بسته ایجاد شود. اندازه کفه باید کمی بزرگ‌تر از اندازه وجه‌های باکس باشد.

بسته به وزن وسیله ای که می خواهید در آن قرار دهید، ضخامت پلکسی مورد استفاده در کف جعبه باید تعیین شود. این مورد توسط کارشناسان ما با دقت درنظر گرفته می شود.

 

مراحل ساخت باکس کفه دار به این صورت است که:

ابتدا ورق‌های پلکسی گلاس با توجه به اندازه باکس سفارش شده، برش داده می‌شوند.

برش به دو صورت دستی و لیزری انجام می‌گیرد. قطعا برش لیزری کیفیت و ظرافت بسیار بالاتری به باکس می‌بخشد.

باکس های تولید شده توسط ما فقط به صورت لیزری برش می خورد تا کیفیت بهتری به شما ارائه دهیم.

پس از برش، وجه‌های باکس با استفاده از چسپ پلکسی کلروفرم  به همدیگر متصل می‌شوند و باکس پلکسی ساده تولید می‌شود که بر روی کفه ساخته شده قرار می‎گیرد و جعبه پلکسی کفه دار ایجاد می‌شود.

 

اگر ضخامت مورد نیاز کف باکس و دیواره ها را نمی دانید، کارشناسان ما ، شما را راهنمایی می کنند.

 

مزیت باکس پلکسی گلاس کفه دار در شرایط محیطی که خیلی مقاوم و شفاف است.

موارد استفاده از باکس پلکسی کفه دار چیست؟

انواعی مختلفی از باکس پلکسی با کاربردهایی متفاوت به تولید می‌رسند. باکس پلکسی ساده، کفه دار، در دار و لولایی از جمله رایج‌ترین باکس‌های ساخته شده از پلکسی هستند. اما در چه مکان‌هایی و به چه منظوری از باکس کفه دار استفاده خواهد شد؟

 

 • باکس پلکسی کفه دار فضایی بسته جهت نگه داری لوازم ایجاد می‌کند بنابراین گردوغبار و آلودگی محیط وارد باکس نشده و بر سطح وسیله درون آن قرار نمی‌گیرد.
 • به علت وجود کفه‌ای که زیر باکس قرار دارد می‌توان بدون نیاز به خارج کردن وسیله، باکس را جابه‌جا کرد.
 • دو مزیت ذکر شده در بالا زمینه استفاده از باکس پلکسی کفه دار را در موزه‌ها و فضاهای نمایشگاهی فراهم کرده است. لوازمی که در این مکان‌ها قرار دارد باید به صورتی ایمن و زیبا در معرض دید قرار بگیرند. باکس پلکسی کفه دار از مقاومت و شفافیت لازم برای کاور و نمایش چنین آثاری برخوردار است.
 • برای وسایلی که زیاد جابه‌جا می‌شوند و از طرفی نیاز به کاور و محافظ دارند بهترین کار استفاده از جعبه پلکسی کفه دار است چرا که آسان و سریع جابه‌جا می‌شود.
 • از کاربردهای رایج این نوع باکس، دیزاین سفره عقد است. از باکس پلکسی کفه دار به عنوان کاور و محفظه‌ای برای قرار دادن لوازم عروس یا سایر وسایل روی سفره عقد استفاده می‌شود. لوازمی مثل چادر، کفش، جانمازی، گل، کیف، قند و… با تزئینی زیبا روی کفه باکس قرار می‌گیرند و سپس باکس ساده بر روی آن‌ها گذاشته می‌شود.
 • جهت نمایش کالاهای باارزش و نفیس و همچنین نمایش ماکت بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کاربرد و قیمت باکس پلکسی کفه دار شفاف طلقی و شیشه ای از جنس پلکسی گلاس شفاف

 

قیمت و خرید باکس پلکسی کفه دار

قیمت باکس پلکسی کفه دار بر اساس نوع ورق پلکسی بکاررفته و اندازه باکس محاسبه می‌شود.

خدماتی مانند طراحی سفارشی و حک و چاپ لیزری نیز روی باکس ها توسط ما انجام می شود. حتما قبل از خرید باکس کفه دار پلکسی گلاس ، این موارد را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

 

نوشتن لیست ثابتی از قیمت باکس‌ کفی دار به دلیل شرایط ارزی حاکم در ایران امکان پذیر نیست. چرا که قیمت‌ها به خاطر تغییر ارزش دلار در نوسان هستند.

از طرفی:

اندازه دقیق باکس و ضخامت ورق در تعیین قیمت تاثیرگذار است و چون افراد خواهان خرید باکس در کاربردها و اندازه‌های متفاوتی هستند، .

بنابراین:

قیمت‌ باکس کفه دار پلکسی گلاس بعد از اعلام اندازه دقیقتوسط شما، قابل محاسبه است.

در فروشگاه آقای پلکسی ورق‌های پلکسی گلاس با تنوع رنگی بالایی جهت ساخت باکس کفه دار به کار می‌روند. کادر آقای پلکسی آماده قبول سفارشاتی در اندازه و رنگ‌های متنوع است.

تضمین می دهیم بهترین کیفیت ساخت را برای باکس سفارشی پلکسی مدنظر شما به کار می بریم.

 

نظرات
اطلاع رسانی

نظر داخل متن
مشاهده همه نظرات
شفیع

سلام. چند وقته که تصمیم گرفتم چند باکس برای کافه سفارش بدم تا اینکه با سایت خوب شما آشنا شدم. حتما حضوری میام.

بهار خرم دل

سلام. به جای باکس حالت توپیشو شما می تونید برامون تولید کنید که پلکسی باشه. مثل گلدان هایی توپی هستند که از بالا یک سوراخ کوچیک دارند و داخلش گلهای دکوری با شن و ماسه رنگی جا ساز می کنند.

هاشمی

سلام و عرض ادب. امروز رسیدن سفارشم مصادف شد با بارش برف خوبی در ارومیه. خیلی ممنونم از شما و از صمیم قلب براتون آرزوی موفقیت دارم.

حسن قریشی

سلام. روز بخیر. من باکس پلکسی کفی دار رو از سایت خوبتون سفارش دادم و امروز صحیح و سالم به دستم رسید. ممنونم از شما و سایت خوبتتون.