بهترین برندهای پلکسی گلاس براساس کیفیت و قیمت

بهترین برند ورق پلکسی براساس کیفیت:

  • ایوانیک
  • چوچن
  • یرلانگ

 

بهترین برند پلکسی گلاس براساس قیمت:

برندهای چینی شامل اچ اس تی، ایکس تی، پلکسی کمبو، پراتو و….

برندهای پلکسی گلاس

بهترین برند ورق‌ پلکسی

به‌طورکلی ورق‌های پلکسی با برندهای بسیار متنوعی در بازار این وجود دارند. این برندهای پلکسی گلاس از کشورهای مختلف هستند که هر یک ویژگی‌های خاص خود را دارد و باتوجه‌به قدمت آنها در کشور ما مشتریان خاص خود را نیز پیدا کرده‌اند.

اما همانند هر محصول دیگری ‌می‌توان این ورق پلکسی را از نظر کیفیت و همچنین از نظر قیمت مورد بررسی قرار داد تا مشخص شود بهترین برند پلکسی کدام است.

آگاهی بیشتر مشتری در زمینه اینکه کدام محصول کیفیت بالاتری دارد، اطمینان او را از خرید ورق پلکسی با کیفیت و مبلغی که پرداخت می‌کند بیشتر می‌کند. دقیقاً به همین منظور بهترین برندهای ورق طلق پلکسی‌گلاس موجود در بازار به ترتیب کیفیت و سپس به ترتیب قیمت معرفی می‌گردند.

با کیفیت ترین برند پلکسی گلاس

بهترین برندهای ورق پلکسی از نظر کیفیت

به‌طورکلی ورق‌های پلکسی هر چقدر شفاف‌تر باشند و در فرایند خم پلکسی و حکاکی پلکسی مطلوب تر باشند، کیفیت بالاتری دارند.

برندهایی که ویژگی‌های مهم ورق‌های پلکسی را بهتر در خود دارند قطعاً مرغوب‌تر بوده و امکان کاربرد آنها در حوزه‌های مختلفی بیشتر فراهم می‌شود.

به همین دلیل ویژگی‌های مهمی نظیر وزن کم، شفافیت، قابلیت برش‌کاری، قابلیت سوراخ‌کاری و قابلیت بازیافت از مهم‌ترین موارد در ارتباط با ویژگی‌ها محسوب می‌شوند.

برند پلکسی ایونیک

محصولات پلکسی‌گلاس ایوانیک آلمان

شاید از این موضوع اطلاع نداشته باشید، اما باید بدانید که عنوان پلکسی‌گلاس نام محصولی است که شرکت ایوانیک آلمان بر روی محصولات اکریلیک خود گذاشته است که به دلیل اینکه این شرکت بیش از 80 سال است که این محصول را تولید می‌نماید، محصولاتی که سایر شرکت‌ها در نقاط مختلف دنیا تولید می‌شود نیز پلکسی‌گلاس نام گرفته است.

این برند محصولات پلکسی گلاسی که تولید می‌کند بی شک از نظر کیفیت در رده نخست قرار می‌گیرد. محصولات این برند در حوزه‌های متنوعی کاربرد دارد که مهم‌ترین آنها عبارت‌اند از: دکوراسیون داخل ساختمان، فناوری نورپردازی، فضای باز، سقف و نما، آکواریوم و مناظر شفاف، گلخانه‌ها، الکترونیک و ارتباطات، صنعت و ایمنی، موانع صوتی و بادی، هوانوردی، خورشیدی، خودرو

برند پلکسی گلاس چوچن

پلکسی چوچن

چوچن یک برند پلکسی تایوانی است که بیش از 40 سال قدمت دارد و محصولات این برند در بین مشتریان به‌عنوان یک محصول با کیفیت زبانزد شده است. محصولات این برند نه فقط در ایران بلکه در بسیاری از کشورهای دنیا نظیر آمریکا، استرالیا و کشورهای اروپایی شهرت زیادی پیدا کرده است.

از نظر کیفیت محصولات تولیدی به‌جرئت ‌می‌توان محصولات این شرکت را بعد از محصولات ایوانیک به‌عنوان باکیفیت‌ترین ورق‌های پلکسی عنوان کرد. از مهم‌ترین دلایلی که ‌می‌توان چوچن را به‌عنوان محصولی باکیفیت نام برد ‌می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • جدا شدن آسان کاغذ محافظ این برند ورق پلکسی
  • امکان برش‌کاری آسان با لیزر
  • دوام محصولات
  • تنوع رنگی بالا
  • شفافیت بالا در ورق‌های بی رنگ
  • قابلیت خم بسیار خوب برند پلکسی چوچن

بنا بر دلایلی که ذکر شد، در بین تابلوسازها و اپراتورهای لیزر کمتر شخصی را ‌می‌توان یافت که با این برند آشنا نباشد و از آن به‌عنوان محصولی باکیفیت یاد نکند.

برند پلکسی یرلانگ

پلکسی‌گلاس یرلانگ

این برند نیز محصولات بسیار با کیفیتی تولید می‌کند که مهم‌ترین ویژگی این محصولات در موارد اولیه مرغوبی است که در تولید آنها به کار می‌رود. به همین دلیل است که در حروف برجسته‌ای که در تبلیغات استفاده می‌شود درصورتی‌که از ورق‌های تولید شده توسط این برند استفاده شود دارای نور یکدستی بوده و از وضوح رنگی بالایی نیز برخوردار هستند.

از نظر تنوع رنگ در بین برندهای پلکسی‌گلاس، برند یرلانگ بیشترین تنوع رنگ را در بازار ایران دارد.

تنوع رنگ برند یرلانگ پلکسی تایوانی

از نظر تنوع رنگ، ورق‌های تولیدی این شرکت بیش از 65 رنگ مختلف دارد و به طور کلی در 4 نوع ورق مختلف تولید می‌شود: پلکسی‌های مات، شفاف رنگی، شفاف بی رنگ و آینه‌ای.

برند پلکسی ریچانگ

پلکسی با برند ریچانگ

این برند هم تایوانی است و بیش از 30 سال سابقه فعالیت دارد. یکی از مهم ترین ویژگی محصولات این برند پلکسی ریچانگ، تنالیته رنگ‌های تولیدی است که براق و جذاب است.

برند پلکسی گلاس سامیپکس

ورق پلکسی سامیپکس

سامیپکس یک برند پلکسی ژاپنی است که این شرکت محصولات با کیفیتی تولید می‌کند. از مهمترین ویژگی محصولاتی که این برند تولید می‌کند ‌می‌توان به شفافیت بسیار بالا، مقاومت و استحکام مناسب در برابر شرایط آب‌وهوایی و دما و عدم تغییر رنگ در اثر گذشت زمان اشاره نمود.

برند پلکسی آستریگلس

ورق پلکسی با برند آستریگلاس

محصولات این برند ساخت کشور اندونزی هستند. اقتصاد کشور اندونزی طی سال‌های اخیر رشد چشمگیری داشته است که این ناشی از رشد و پیشرفت شرکت‌های فعال در این کشور در حوزه‌های مختلف می باشد.

از جمله این حوزه‌ها ‌می‌توان به صنعت ورق‌های پلکسی اشاره کرد که در سال‌های گذشته سهم بازار خوبی از این محصول را در دنیا به خود اختصاص داده‌اند. تا جایی که تعداد کشورهایی که مشتری محصولات این برند هستند در حال حاضر به بیش از 50 کشور رسیده است.

برند پلکسی آستریگلاس در حدود 40 سال سابقه فعالیت دارد که به منظور رقابت در بازارهای جهانی موفق شده است محصولاتی تولید نماید که علاوه بر حفظ کیفیت خود در سطح کلاس جهانی با قیمت مناسبی هم به بازار عرضه می‌شود.

 

برند پلکسی اچ اچ سی

ورق پلکسی با برند اچ اچ سی

این برند پلکسی اچ اچ سی از کشور تایوان است که نزدیک به 50 سال قدمت فعالیت در صنعت ورق‌های پلکسی دارد. کشورهای زیادی در دنیا با این برند آشنایی دارند.

ویژگی منحصر به فرد محصولات این برند تولید ورق‌های با رنگ‌های منحصر به فرد است به همین دلیل طراحان و مجریانی که به دنبال ایجاد نمونه کارهای فوق العاده فانتزی هستند که بتواند به اندازه گیرایی و جذابیت لازم را داشته باشد از محصولات این برند استفاده می‌نمایند.

برند پلکسی میکا

ورق پلکسی با برند میکا

این برند مربوط به کشور چین است که محصولات این برند در مقایسه با برندهایی که تا قبل از این درباره آنها صحبت شد از کیفیت پایین‌تری برخوردار است.

اما بااین‌حال در بین تکنسین‌های ایرانی برندی شناخته شده است و باتوجه‌به اینکه در مقایسه با برند آلمانی و نمونه‌های برتر تایوانی از قیمت پایین‌تری برخوردار است مشتریان زیادی به دنبال این برند هستند و شاید یکی از دلایل اینکه موجودی این برند در بازار معمولاً در حال نوسان است، همین موضوع باشد.

بااین‌حال این برند را ‌می‌توان در کلاس خود به‌عنوان یکی از محصولات باکیفیت تولیدکننده ورق‌های پلکسی‌گلاس دانست.

برند پلکسی ام سی

ورق پلکسی با برند MC

پلکسی‌های این برند نیز محصول کشور چین هستند که مورد مصرف بسیاری در کشور‌ها دارد و در ایران مشتریان زیادی از این برند استفاده می‌نمایند و لیزرکارها در ایران نیز استفاده از این برند را به دیگران توصیه می‌نمایند.

ویژگی این محصولات آن است که علاوه بر اینکه از کیفیت قابل‌قبولی برخوردار است، قیمت مناسبی هم در مقایسه با برندهای دیگر دارد.

برند پلکسی ژانیو

ورق پلکسی با برند ژانیو

این شرکت پلکسی ژانیو، در کشور چین فعالیت می‌نماید که در حجم بسیار زیادی تولید خود را انجام می‌دهد و به کشورهای زیادی در دنیا محصولات خود را عرضه می‌نماید. محصولاتی که این برند تولید می‌نماید دارای مقاومت بسیار بالایی بوده و در زمینه جذب گردوغبار مقاومت بالایی دارد و عایق حرارتی و صوتی مناسبی محسوب می‌شود.

برند پلکسی ایکس تی

ورق پلکسی با برند ایکس تی

این ورق پلکسی ایکس تی چینی جز ارزان‌ترین محصولات پلکسی در بازار است؛ اما بااین‌حال از کیفیت قابل‌قبولی برخوردار است این محصول گزینه مناسبی برای ساخت سازه از طریق خم‌کاری و حرارت است. به‌این‌علت که حالت‌پذیری ویژگی بارز این برند است.

ویژگی دیگر این محصول آن است که در برابر حرارت مستقیم و غیرمستقیم تغییر رنگ نمی‌دهد.

برند پلکسی پراتو

ورق پلکسی با برند پراتو

با اینکه این محصول چینی به‌تازگی وارد شده است؛ اما به‌خوبی توانسته جای خود را در بین سایر محصولات باز کند. این شرکت با استفاده از تکنولوژی روز دنیا موفق شده است که بتواند محصولات خود را با قیمتی مناسب و با کیفیت مورد پذیرش بازارهای جهانی به بازار عرضه کند. در نتیجه پلکسی پراتو موفق شده است که سطح رضایت بالایی از مشتریان خود داشته باشد.

برند پلکسی جوکما

ورق پلکسی با برند جوکما

جوکما یک برند تایوانی است که مزیت تولیدات این برند، مواد اولیه مرغوب است که تماما از شرکت میتسوبیشی ژاپن تأمین می‌شود. همین موضوع باعث شده است که ورق‌های تولیدی جوکما از شفافیت بالایی برخوردار باشد. ویژگی دیگر ورق‌های تولیدی جوکما که در بین مصرف‌کننده‌های تولیدات این برند شهرت پیدا کرده است، استحکام بالای ورق‌های با ضخامت پایین جوکما است. اما در مجموع اگر بخواهیم چند مزیت اصلی ورق‌های تولیدی جوکما را انتخاب کنیم باید به مواردی نظیر شفافیت بالا، استحکام مناسب و مقاومت در برابر خراشیدگی، وزن سبک و قیمت مناسب اشاره کنیم. افزایش محبوبیت برند جوکما در بین مشتریان خدمات خاصی نیز بود که باعث شد طرف‌داران زیادی نیز پیدا کند. شرکت جوکما در ارتباط با خدمات لجستیکی نیز همراه مشتریان خود بوده و در زمینه حمل‌ونقل نیز به صورتی خاص محصولات خود را ارسال می‌کند که کمترین آسیب‌دیدگی در زمان حمل‌ونقل برای محصولات اتفاق بیفتد و همچنین پیش از ارسال مرسولات خود دقت بالایی در انتخاب محصولات سالم جهت ارسال می‌نماید. انواع محصولات جوکما شامل موارد زیر می‌شود: پلکسی شفاف، پلکسی بهداشتی، طرح‌دار، مات، براق، الماس و آینه‌ای.

برند جینبائو

برند جینبائو

جینبائو یک برند چینی است که در حدود ۲۵ سال سابقه فعالیت دارد. این شرکت در تولید خود از تکنولوژی روز دنیا که از کشور ژاپن است استفاده می‌نماید. این شرکت تمرکز بالایی بر فروش صادراتی و خدمات پس از فروش خود دارد و به همین دلیل تمرکز بالایی بر کیفیت محصولات خود دارد. به همین دلیل موفق شده است که در حال حاضر محصولات خود را به بیش از ۲۰ کشور دنیا صادر کند و به‌تمامی این کشورها خدمات پس از فروش نیز ارائه نماید.

پلکسی جینباو

از همین رو علی‌رغم اینکه در مقایسه با سایر برندهای چینی مدت‌زمان زیادی نیست که این شرکت فعالیت خود را آغاز نموده است، اما بااین‌حال در بین محصولات چینی برند جینبائو جز محصولات باکیفیت محسوب می‌شود.

برند پلیمر طلایی یزد

پلیمر طلایی یزد

شرکت پلیمر طلایی یزد تکنولوژی تولید خود را از کشور ایتالیا تهیه نموده است و مواد اولیه تولید محصولات خود را از کشور آلمان تهیه می‌نماید. ورق‌های پلی‌کربنات در این شرکت مطابق با استانداردهای جهانی و با استفاده از فرایند اکستروژن تولید می‌شود. این برند قدیمی‌ترین و پرآوازه‌ترین برند در ایران است که از طریق صادرات محصولات خود به کشورهای مختلف دنیا با شرکت‌های بزرگ تولیدکننده این محصولات رقابت می‌نماید.

این شرکت در تلاش است با توسعه محصولات خود از نظر تنوع و حجم تولید بتواند جای محصولات مشابه وارداتی و باکیفیت پایین را بگیرد و صنعت ساختمان و کشاورزی ایران را در این زمینه یاری رساند.

این شرکت یکی از بزرگ‌ترین تولیدکننده‌های ورق پلکسی در ایران است که تکنولوژی تولید محصولات آن از کشورهای ایتالیا، آلمان و هلند است و از طریق ارتباطاتی که با کشورهای شرق آسیا برقرار نموده است محصولات خود را در سطح استانداردهای بین‌المللی تولید نموده و با تولیدکننده‌های آسیایی ورق‌های پلی‌کربنات رقابت می‌نماید.

چیزی که در محصولات این شرکت به چشم می‌خورد تنوع بالای محصولات و به‌روز بودن آنها و تلاش برای برآورده‌کردن هر چه بیشتر نیازهای مشتری است.

 

رتبه بندی برندهای پلکسی گلاس براساس قیمت آن در ایران

برندهایی که در این مقاله به معرفی آنها پرداختیم، معروف‌ترین برندهایی بودند که در بازار ایران وجود دارند و تلاش کردیم که بر اساس سطح کیفیت آنها به ترتیب درستی که اکثر کارشناسان در این زمینه آن را قبول داشته باشند ارائه گردد.

درصورتی‌که قصد داشته باشیم از نظر قیمتی رتبه محصولات موجود در بازار ایران را به آن بپردازیم به طور تقریبی به لیستی خواهیم رسید که برعکس ترتیبی دارد که در حال حاضر عنوان آنها ذکر شده است.

به این معنا که برند آلمانی ایوانیک به‌عنوان بهترین و قدیمی‌ترین و معروف‌ترین برند تولیدکننده پلکسی در دنیا باکیفیت‌ترین محصولات را تولید می‌نماید و قیمت آنها نیز در مقایسه با سایر برندها بالاترین است و به همین ترتیب برندهای تایوانی که قدمت زیادی دارند و برندهای ژاپنی و اندونزیایی قیمت‌های پایین‌تری دارند و در قسمت پایین این لیست محصولات چینی قرار می‌گیرند که با ارائه محصولاتی که کیفیت قابل‌قبولی دارند؛ اما قیمت آنها از سایر برندها پایین‌تر است و در آخر نیز برندهای ایرانی قرار دارد که در این لیستی که به آنها اشاره کردیم عناوین آنها در انتهای لیست قرار گرفته است.

 

خرید ورق‌های پلکسی بر اساس کیفیت و قیمت موردنظر خود

در فروشگاه آقای پلکسی تمامی برندهایی که نام آنها در این مقاله ذکر شده است به فروش می‌رسد و مشتریان عزیز می‌توانند بر اساس مورد مصرف خود که کار با چه کیفیتی نیاز دارند و اینکه تا چه میزان قصد دارند که در این زمینه هزینه کنند برند موردنظر خود را انتخاب نمایند.

شما می‌توانید پلکسی موردنیاز خود را از طریق مراجعه حضوری به فروشگاه آقای پلکسی و یا از طریق مراجعه به سایت این فروشگاه تهیه نمایید.

به همین منظور لطفاً برای اطلاع از آخرین قیمت‌ها و وضعیت موجود بودن هر یک از انواع پلکسی‌های موردنیاز خود با شماره‌تلفن 36612145 -021تماس حاصل فرمایید.

این فروشگاه به‌عنوان مرکز توزیع انواع پلکسی در کشور، محصول موردنظر را با حداکثر سرعت و دقت و به‌صورت کاملاً سالم به شما مشتریان گرامی در هر شهری که حضور داشته باشید، تحویل خواهد داد.

5 1 امتیاز
امتیاز
نظرات
اطلاع رسانی

0 دیدگاه
نظر داخل متن
مشاهده همه نظرات