تریبون پلکسی

تریبون پلکسی گلاس ، استند شفاف طلقی تریبون کنفرانس

تریبون پلکسی

تریبون پلکسی گلاس

ساخت طرح و ابعاد مد نظر شما

جنس: پلکسی تایوانی 

کاربردها: سخنرانی و کنفرانس، نمایشگاه

ساخت و ارسال فوری

تریبون پلکسی گلاس

تریبون پلکسی گلاس با ظاهر فوق العاده زیبا و لوکس قادر است توجه افراد بیشتری را به سمت سخنرانی و اجراهای مختلف، جلب کند.

با انتخاب و خرید تریبون پلکسی گلاس، نه تنها با اعتماد به نفس بیشتری سخنرانی خود را ارائه می‌دهید، بلکه دکور و فضای به روزتری را با این استند پلکسی به نمایش خواهید گذاشت.

 

  • تریبون پلکسی گلاس شیک ترین نوع تریبون شفاف است.
  • وزن کانتر و تریبون پلکسی بسیار کم است.
  • از شیشه شفاف تر و سبک تر و ایمن تر است.

 

 

با ما همراه باشید که در ادامه مشخصات کامل این محصول را  شرح خواهیم داد. همچنین در مورد مزایای استفاده از تریبون پلکسی گلاس، قیمت و تاثیری که روی جذب نگاه مخاطب دارد، مطالبی را بیان می‌کنیم.

 

ساخت و تولید تریبون پلکسی گلاس

اهمیت استفاده از تریبون

تریبون ضروری‌ترین وسیله ای است که باید در اختیار هر مجری و سخنرانی قرار بگیرد. با وجود تریبون، شخص برای سخنرانی و ارائه مطالب خود، اعتماد به نفس و شهامت بیشتری دارد.

از طرفی :

تریبون وسیله‌ای برای قرار دادن برگه، لپ تاپ و سایر وسایل مورد نیاز سخنران است.

طبق بررسی‌هایی که در مورد تاثیر تریبون در میزان جلب توجه مخاطبان صورت گرفته، این وسیله تا درصد بالایی در جذب مخاطب تاثیرگذار بوده است.

تریبون به فرد سخنران، هیبت و جذبه بیشتری می‌بخشد. در این حالت فرد با آرامش بیشتری به سخنرانی می‌پردازد و تاثیر بیشتری روی مخاطب خواهد گذاشت.

 

 

تریبون پلکسی گلاس چیست؟

تریبون پلکسی گلاس، سازه ای از جنس ورق پلکسی گلاس است که در جلسات، سمینارها، کنفرانس ها، شرکت‌ها و… استفاده می‌شود. در گذشته موادی مثل چوب، فلز و شیشه در ساخت تریبون مورد استفاده قرار می‌گرفتند.

اما امروزه:

 با وجود ورق‌های بسیار زیبا و محکم پلکسی، موادی مثل چوب یا شیشه چندان کاربردی نیستند. به ویژه در اماکنی که تریبون در یک جا به صورت ثابت قرار نمی‌گیرد، بهترین کار انتخاب تریبون از جنس پلکسی شفاف است.

به دلیل وزن کم پلکسی ، تریبون پلکسی گلاس به راحتی به وسیله یک نفر جابجا خواهد شد. جنس متریال بکار رفته در این محصول، بسیار باکیفیت و بادوام است.

 

 

پلکسی گلاس چیست؟

ورق پلکسی گلس نوعی ورق پلاستیکی با ویژگی‌های منحصر به فرد و سطحی شیشه مانند است. پلکسی جزو ورق‌های لوکس دسته بندی می‌شود و این قابلیت را دارد که در هر موردی جایگزین شیشه باشد.

پلکسی گلاس، ورقی سخت و محکم با خواص شیمیایی خوب و مقاومت فیزیکی بالا است. این ورق طول عمر بالایی دارد و در صورتی که به صورت صحیح نظافت شود، طول عمر آن افزایش می‌یابد.

 

تریبون شیشه ای طلقی شفاف پلکسی گلاس

مزایای ساخت تریبون با ورق پلکسی گلس

چرا ورق‌های پلکسی گلاس به پرکاربردترین متریال در ساخت تریبون تبدیل شده‌اند؟ چرا چوب و شیشه مثل گذشته چندان مورد توجه نیستند و استفاده از پلکسی ترجیح داده می‌شود؟

در ادامه به این سوالات پاسخ خواهیم داد و مزایای ساخت تریبون با ورق پلکسی را بررسی می‌کنیم.

 

جابجایی تریبون پلکسی گلاس، آسان‌تر است

ورق‌های پلکسی گلاس بسیار سبک هستند. تریبون پلکسی گلاس به این دلیل که از مواد سبک ساخته شده است، به راحتی جابجا می‌شود. یک شخص به راحتی بدون نیاز به کمک می‌تواند تریبون پلکسی را جابجا کند.

تریبون پلکسی قابل حمل سبک شفاف طلقی

 

تریبون پلکسی گلاس به آسانی تمیز می‌شود

ورق‌های پلکسی گلاس، زیاد گردوغبار را به خود جذب نمی‌کنند. این ورق‌ها به آسانی با استفاده از دستمال مرطوب و بدون پرز تمیز می‌شوند. بنابراین بعد از خرید تریبون پلکسی گلاس، وقت زیادی را برای نظافت و گردگیری، صرف نمی‌کنید.

 

محکم بودن یکی از مشخصات تریبون پلکسی گلاس است

تریبون پلکسی گلاس از ورق‌های محکم و مقاوم پلکسی ساخته می٬شود. این ورق‌ها در برابر ضربه بسیار مقاوم‌اند و برای ساخت تریبون بهترین گزینه هستند.

برای اتصال ورق‌های پلکس گلاس به هم، از نوعی حلال به نام کلروفرم بهره می‌برند. این حلال با ذوب کردن لبه ورق‌ها، اتصالی قوی و محکم بین آن‌ها ایجاد می‌کند. تریبون پلکسی گلاس از هر نظر محکم است پس از این جهت نگران نباشید.

 

امکان حک لوگو، آرم و نوشته روی تریبون پلکسی گلاس وجود دارد

یکی از بهترین و مهمترین مشخصات ورق پلکسی گلاس این است که می‌توان روی آن حکاکی انجام داد. این حکاکی با استفاده از دستگاه برش لیزری صورت می‌گیرد.

بنابراین:

شما می‌توانید در حین سفارش تریبون پلکسی گلاس، لوگو، آرم، نوشته، تصاویر یا هر نماد دلخواهی را روی تریبون حک کنید. با این کار می‌توانید به راحتی به تبلیغ کسب و کار خود پردازید یا آنکه پیام خاصی را به مخاطبان خود برسانید.

 

با این تریبون می‌توان توجه مخاطب را به دست آورد

مخاطبانی که در حال تماشای سخنران هستند به ظاهر و تجهیزاتی که در اطراف او قرار گرفته، توجه زیادی دارند. بنابراین اگر تریبونی که استفاده می‌کنید ظاهر زیبا و جذابی داشته باشد، توجه مخاطب را به سمت شما و سخنان شما بیشتر جلب کند.

وقتی که مخاطب در حال تماشای سخنران باشد، سخنران با آرامش و اطمینان بیشتری به سخنرانی می‌پردازد.

 

ورق پلکسی برای تولید تریبون پلکسی گلاس شفاف و رنگی

انواع ورق پلکسی برای ساخت تریبون پلکسی گلاس

چند نوع ورق پلکسی گلاس زیبا برای ساخت تریبون شیشه‌ای وجود دارد. اینکه چه نوع ورقی را به این منظور انتخاب کنید، به مواردی مثل دکور محیط، کاربری تریبون و البته سلیقه شما بستگی دارد. در ادامه با انواع ورق پلکسی گلاس که برای ساخت تریبون استفاده می‌شوند، آشنا خواهید شد.

 

ورق پلکسی گلاس شفاف

بیشترین سفارش برای ساخت تریبون مربوط به ورق پلکسی گلاس شفاف است. به پلکسی شفاف، طلق شیشه‌ای نیز گفته می‌شود. این ورق‌ها سطحی بسیار شفاف، براق و شیشه‌ای دارند. به همین دلیل به جای ساخت تریبون شیشه‌ای که سنگین و شکننده است، از پلکسی شفاف استفاده می‌شود. هیچ تفاوتی از لحاظ شفافیت بین تریبون شیشه‌ای و تریبون پلکسی شفاف وجود ندارد به جز اینکه تریبون پلکسی گلاس، ظاهر لوکس و جذاب‌تری دارد.

 

ورق پلکسی گلاس ترانسپارنت

یکی از زیباترین ورق‌هایی که برای ساخت تریبون پلکسی گلاس می‌توان سفارش دهید، ورق پلکسی ترانسپارنت ( ترانس یا شفا رنگی) است. این ورق‌ها در رنگ‌های بسیار متنوعی عرضه می‌شوند. می‌توانید ورقی را که با سایر رنگ‌های بکار رفته در محیط هماهنگ است، انتخاب کنید و تریبون خاص و متفاوتی داشته باشید. ورق‌های ترانس نوعی ورق شفاف هستند که پشت ورق دیده می‌شود و جایگزین شیشه شفاف رنگی هستند.

 

ورق پلکسی گلاس رنگی

ورق پلکسی گلاس رنگی، ورق‌هایی رنگی هستند که پشت ورق دیده نمی‌شود (برخلاف ورق ترانس). این نوع ورق خواهان زیادی برای ساخت تریبون پلکسی گلاس دارند. مثلا رنگ مشکی انتخابی شیک و متفاوت است که در هر محیطی قابل استفاده است.

 

قیمت تریبون پلکسی گلاس پس از ساخت و سفارش

قیمت تریبون پلکسی گلاس

مدل‌ها و طرح‌های بسیار متنوعی از تریبون پلکسی گلاس در کارگاه آقای پلکسی ساخته می‌شود. امکان ساخت مدل‌هایی که در تصاویر مشاهده می‌کنید و همچنین مدل‌های پیشنهادی از سوی شما در این کارگاه وجود دارد.

با توجه به نوسانات قیمت ورق پلکسی و مدلهای بسیار متنوع میز تریبون ، امکان درج قیمت تریبون پلکسی گلاس در سایت وجود ندارد. بهترین راه برای اطلاع از قیمت این است که با فروشگاه آقای پلکسی تماس بگیرید و از قیمت تریبون پلکسی مد نظر خود، مطلع شوید.

 

 

خرید تریبون پلکسی گلاس

مدل‌های زیبا و متنوعی از تریبون پلکسی گلاس در کارگاه و فروشگاه آقای پلکسی، تولید و به فروش می‌رسد.

این امکان برای شما فراهم است که:

طرح دلخواه خود را برای ما بفرستید و زیباترین تریبون پلکسی گلاس را تحویل بگیرید.

فروشگاه آقای پلکسی این شرایط را برای مشتریان خود فراهم کرده است که از میان ورق‌های رنگی متنوع و برندهای مختلف، به انتخاب بپردازند. ارسال به همه نقاط کشور صورت می‌گیرد و محصولات با قیمت‌های مناسبی به فروش می‌رسند.

جهت سفارش و خرید تریبون پلکسی گلاس رنگی و شفاف از فروشگاه آقای پلکسی، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی در پایین صفحه با ما تماس بگیرید.

 

نظرات
اطلاع رسانی

نظر داخل متن
مشاهده همه نظرات
علیاری

سلام و وقتتون بخیر. در واتساپ بهتون پیام دادم ممنون میشم در اولین فرصت جواب بدید.

حاجی لو

سلام. من قیمت بعضی از محصولات رو داخل سایتتون پیدا نکردم. برای استعلام قیمت باید به یکی از پیام رسان هایی که گذاشتید پیام بدم؟

جمال محمدیان

سلام. من از این استند تریبون پلکسی های گلاس 30 عدد تقریبا 2 روز پیش سفارش دادم. کی به دستم میرسه. با اسم محمدیان ثبت سفارش کرده بودم برای رشت.