طلق مشجر کریستال (شفاف یخی و رنگی)

طلق مشجر

طلق مشجر کریستال (شفاف یخی و رنگی)

طلق مشجر کریستال (شفاف یخی و رنگی)

فروش انواع طلق کریستال مشجر

(به صورت تیکه و ورق کامل)

  • طلق مشجر یخی
  • طلق مشجر شفاف (بی رنگ)
  • طلق مشجر زرد
  • طلق مشجر قرمز
  • طلق مشجر نارنجی
  • طلق مشجر آبی
  • طلق مشجر دودی

طلق مشجر

طلق مشجر نسبت به شیشه‌های مشجر، ایمنی و استحکام بیشتری دارد. این طلق‌ مشجر بهترین گزینه برای کاربردهای داخلی مثل سقف کاذب و پارتیشن هستند.

شاید بپرسید که چرا با وجود شیشه‌های مشجر رنگی بخواهیم از طلق پلاستیکی استفاده کنیم؟

یک جواب مختصر و کوتاه به این سوال این است که طلق مشجر نسبت به شیشه سبکتر، محکم‌تر، ایمن‌تر و ارزان‌تر است.

در ادامه متن شما را با این محصول زیبا و پرکاربرد از خانواده طلق کریستال، آشنا می‌کنیم. همچنین در مورد کاربردها، مزایا، معایب، قیمت و نحوه خرید طلق مشجر نیز اطلاعات کامل و مفیدی را در دسترس شما قرار می‌دهیم، پس با ما همراه باشید.

طلق مشجر به طلق مات نیز معروف است.

 

طلق کریستال مشجر شفاف

طلق مشجر رنگی چیست؟

طلق مشجر رنگی یک نوع طلق کریستالی است. طلق کریستال یکی از انواع طلق‌های پلاستیکی و فوق العاده پرکاربرد است که به صورت ساده و طرحدار به فروش می‌رسد.

طلق‌های مشجر در واقع همان ورق‌های کریستال طرحدار هستند که به طلق رنگی معروف هستند.

طرحی که بر روی این ورق‌های پلاستیکی ایجاد می‌شود، یخی، ابری، بامبو، گالشی و … است. ورق کریستال مشجر دارای رنگبندی زیبا و متنوعی است.

 

طلق مشجر رنگی

ویژگی‌های مهم طلق مشجر کریستال

طلق مشجر رنگی علاوه بر تنوع در طرح و رنگ، مشخصات قابل توجه دیگری نیز دارد. در ادامه مهمترین ویژگی‌های ورق مشجر رنگی را به صورت موردی معرفی می‌کنیم.

1. مات بودن ورق به دلیل سطح برجسته آن

ورق کریستال مشجر دارای سطحی برجسته و به اصطلاح زبر است. نوری که به این سطح می‌رسد در اثر برخورد با بخش‌های برجسته ورق، پراکنده می‌شود. به این ترتیب میزان زیادی از نور، پراکنده شده و از میان ورق عبور نمی‌کند. در نتیجه سطح طلق مشجر، مات است و پشت طلق به صورت واضح دیده نمی‎شود.

مات بودن ورق‌های مشجر رنگی به این معنی نیست که هیچگونه نوری را از خود عبور نمی‌دهند و محیط را تاریک می‎کنند. بالعکس، طلق مشجر رنگی قادر است روشنایی کافی را در محیط ایجاد کند و در عین حال مات به نظر برسد.

2. سطح خشک اما محکم

ورق رنگی مشجر جزو طلق‎هایی است که اگر آن را خم کنید، می‎شکند و هیچگونه انعطافی ندارد. این ورق با وجود اینکه انعطاف خمشی ندارد اما در برابر ضربه و فشار از مقاومت خوبی برخوردار است.

3. سبک و ایمن

طلق کریستال مشجر نسبت به شیشه ایمن‌تر است. شیشه‌های مشجر رنگی بسیار شکننده و حساس هستند بنابراین از ایمنی لازم برای محیط‌های مختلف، برخوردار نیستند.

در مقابل، ورق رنگی مشجر بسیار ایمن است و می‌توان با اطمینان خاطر در هر محیطی از آن استفاده کرد. این ایمنی ناشی از استحکام بیشتر کریستال نسبت به شیشه است و اینکه طلق مشجر در صورت شکستن به تکه‌های ریز و برنده تبدیل نمی‌شود.

4. عدم نمایش لکه و کثیفی

یکی از مزیت‌های مهم استفاده از طلق مشجر رنگی این است که آثار لکه و کثیفی یا گردوغبار روی آن‌ها مشخص نیست. به کار بردن این ورق‌ها در محیط‌های پر رفت و آمد و اتاق بچه‌ها، راهکاری آسان برای کاهش نیاز به نظافت است.

5.    عدم جذب رطوبت

طلق مشجر رنگی، رطوبت را به خود جذب نمی‌کند. این طلق با داشتن چنین مشخصه مهمی، در ساخت کابین حمام و سقف سرویس مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته عدم جذب رطوبت به این معنی نیست که می‌توان از این طلق‌ها در فضاهای باز استفاده کرد.

 

کاربرد طلق مشجر

کاربرد طلق مشجر

ورق مشجر رنگی به دلیل سطح مات و تنوع در رنگ و طرح، کاربردهای زیادی دارد. در ادامه به چند مورد از کاربردهای مهم این ورق‌های زیبا اشاره خواهیم کرد.

 

طلق مشجر شفاف برای سقف کاذب

در بسیاری از موارد خرید طلق مشجر شفاف به منظور استفاده در ساخت سقف کاذب صورت می‌گیرد. مهمترین دلیلی که ورق کریستال مشجر را برای استفاده به عنوان تایل سقف کاذب مناسب می‌سازد، مات بودن این ورق‌ها است. سطح مات این ورق‌ها ناشی از طرحدار بودن ورق‌ها و برجسته بودن آن‌ها است.

طلق مشجر شفاف، پس از طلق شفاف شیشه ای فروش بسیار زیادی دارد.

منبع نور در پشت تایل‌های طلقی مشجر قرار می‌گیرد و نور به وسیله این ورق‌ها به صورت یکنواخت در محیط پراکنده می‌شود. رد منبع نور روی طلق‌های مشجر ایجاد نمی‌شود و این یک امتیاز عالی برای آنها است. قابل توجه است که ورق مشجر، نور بیشتری را نسبت به ورق مات شیری و دوغی از خود عبور می‌دهد.

 

طلق مشجر رنگی برای پارتیشن

طلق‌های مشجر رنگی برای تقسیم محیط (پارتیشن بندی) به فضاهای کوچک‌تر و ایجاد فضای خصوصی، بهترین متریال هستند. پارتیشن در محیط‌های اداری، مسکونی، شرکت‌ها، فروشگاه‌ها، آرایشگاه‌ها و هر مکانی که تصور کنید کاربرد دارد. به وسیله پارتیشن طلقی می‌توان بخش‌های کاری بیشتری را در محیط با کمترین هزینه ایجاد کرد.

پارتیشن برای ایجاد فضاهای خصوصی در این اماکن نیز کاربرد دارد. به این منظور می‌توان از طلق مشجر رنگی استفاده کرد که مانع از دیده شدن فضای پشت طلق خواهد شد.

طلق مشجر مات در سرویس بهداشتی و حمام

طلق مشجر یخی و رنگی برای درب و پنجره

ورق مشجر رنگی از جنس کریستال کاربرد زیادی در ساخت در و پنجره دارد. این ورق‌ها با رنگبندی زیبای خود می‌توانند در خانه‌ها و محیط‌هایی با سبک سنتی در ساختار در و پنجره‌ها به کار روند. اگر برای شیشه پنجره و در سرویس بهداشتی یا هر محیط دیگر به ماده‌ای محکم و مات نیاز دارید، طلق مشجر گزینه بسیار خوبی برای شما است. البته این طلق‌ها نباید در معرض تابش مستقیم نور خورشید و عوامل محیطی قرار بگیرند.

طلق مشجر درب و پنجره (طلق مات پشت در)

 

ابعاد و قیمت طلق مشجر

ورق مشجر رنگی در ابعاد 180*120 سانتیمتر به فروش می‌رسد. رنگ‌هایی که از این ورق‌ها در فروشگاه آقای پلکسی موجود است، آبی، نارنجی، زرد، مشکی، شفاف و قرمز است.

با توجه به اینکه نوسانات شدید ارز تاثیر مستقیمی روی قیمت طلق مشجر رنگی دارد، نمی‌توان قیمت ثابتی را در سایت درج کرد. برای اطلاع از قیمت آپدیت و به روز ورق‌های مشجر بهتر است با مشاوران ما در آقای پلکسی تماس بگیرید.

طلق کریستال مشجر

خرید طلق مشجر

فروشگاه آقای پلکسی یکی از مرکز معتبر فروش طلق مشجر در تهران است. محصولات این فروشگاه که شامل انواع ورق پلاستیکی و محصولات طلقی است، به سراسر کشور ارسال می‌شود.

در آقای پلکسی امکان خرید طلق مشجر در رنگ‌های زیبا و خاص برای شما خریداران محترم فراهم است.

اگر در مورد کاربردها و مشخصات این نوع ورق طلق مشجر برای به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، سریع با مشاوران ما تماس بگیرید و قبل از خرید، پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

نظرات
اطلاع رسانی

نظر داخل متن
مشاهده همه نظرات