محافظ میز کار

محافظ میز کار

محافظ میز کار

محافظ میز کار و محافظ کانتر طلقی شیشه ای

ساخت محافظ جلو میز طلقی با ابعاد دلخواه شما

طرح و ابعاد این محافظ میز کار اداری دلخواه است.

محافظ کانتر (محافظ شیشه ای روی میز کار)

طلق جلوی میز اداره با ابعاد و طرح دلخواه

برای اطلاع از قیمت محافظ میز کار، ابعاد و طرح خود را برای ما در پیام‌رسان‌ها ارسال کنید.

محافظ جلو میز کار

محافظ شیشه ای میز کار فضای کاری بهتری برای کارمندان ایجاد می‌کند و تمرکز و عملکرد آن‌ها را افزایش می‌دهد. البته حفظ سلامت مشتریان و مراجعه‌کنندگان از دیگر فواید محافظ میز کار است که مدیران باید به آن توجه کنند.

این محافظ‌ها از جنس پلکسی شفاف یا ورق ایرانی طلق شیشه ای است که 4 درصد از شیشه هم شفاف تر است.

نه‌تنها ادارات و شرکت‌ها بلکه سایر اماکن مثل فروشگاه‌ها، آرایشگاه‌ها، مطب‌ها و… به سفارش و خرید محافظ میز کار روی آورده‌اند. چرا جدا از جلوه به‌روز و لوکس محافظ میز کار، استفاده از آن در محیط‌های کاری اهمیت بسیاری پیدا کرده است؟

در ادامه این مطلب جنس محافظ میز کار، مشخصات، قیمت و اهمیت استفاده از آن را کامل بررسی می‌کنیم. همچنین راهی را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید این شیلد محافظ را با قیمت پایین‎‎تری تهیه کنید.

تمامی محافظ کانترهای ما با برش لیزری پلکسی انجام می‌شود تا محصول نهایی بسیار باکیفیت باشد.

محافظ میز کار شیشه ای

چرا به محافظ میز کار نیاز داریم؟

با اجرای محافظ میز کار می‌توان فاصله‌ای اصولی و استاندارد بین کارمند و مراجعه‌کننده ایجاد کرد. اما چرا به این جداسازی و ایجاد فاصله بین دو طرف نیاز داریم؟ در ادامه بیشتر این موضوع را بررسی می‌کنیم.

 

 • ایجاد فضای کاری بهتر برای کارمندان با محافظ کانتر

برای پیشرفت و ترقی یک شرکت، اداره یا سازمان باید شرایطی فراهم شود که کارمندان با تمرکز بیشتری به کار خود بپردازند. با اجرای محافظ میز کار می‌توان فضای کاری بهتری برای کارمندان ایجاد کرد و به این وسیله باعث افزایش تمرکز و حواس آن‌ها شد. محافظ میز کار مثل یک فضای خصوصی است که حس آرامش بیشتری به کارمند القا می‌کند و در نهایت با تمرکز بیشتری به وظایف خود می‌پردازد.

 

 • عدم دسترسی مراجعه‌کنندگان به مدارک و وسایل با محافظ شیشه‌ای روی میز کار

یک اداره را در نظر بگیرید که کارمند یکی از بخش‌های آن باید هم‌زمان پاسخگوی چند نفر باشد. مدارک و لوازمی که کارمند دریافت می‌کند یا مدارکی که مراجعه‌کننده منتظر تحویل‌گرفتن آن است باید از دسترس دور باشد. در غیر این صورت هرج‌ومرج و بی‌نظمی در محیط حاکم می‌شود و کارمند نمی‌‌تواند روی وظایف خود تمرکز کافی داشته باشد.

در این میان ممکن است مدارک مهمی ناپدید شوند یا اطلاعات آن‌ها توسط مراجعه‌کنندگان تغییر داده شود. به‌جای اینکه کارمندان حواس خود را به این موارد معطوف کنند بهتر است از محافظ میز کار استفاده شود و عملکرد بهتری را از آن‌ها مشاهده کرد.

این نکته نه‌تنها در مورد ادارات بلکه در مورد شرکت‌ها، مراکز درمانی، فرودگاه‌ها، رستوران‌ها، فروشگاه‌ها، مراکز تفریحی، مدارس و… صدق می‌کند.

 

 • جلوگیری از انتقال بیماری با محافظ شفاف میز کار

برای کاهش انتقال ویروس، میکروب و انواع آلودگی که در نهایت باعث گسترش بیماری می‌شود، بهترین راهکار استفاده از محافظ میز کار است. در مشاغلی که بین کارمندان و مراجعه‌کنندگان یا مشتریان، فاصله فیزیکی کمی وجود دارد، احتمال انتقال بیماری بالا است. برای احترام به مشتریان و حفظ سلامت کارمندان باید از یک جداکننده یا محافظ استفاده شود. محافظ میز کار به میزان زیادی انتقال بیماری را کاهش می‌دهد.

 

محافظ میز کار برای چه مشاغلی کاربردی است؟

محافظ میز کار در هر محیطی که عملکرد کارمندان را افزایش دهد و باعث برقراری نظم شود، قابل‌استفاده است. در ادامه به تعدادی از این مشاغل اشاره می‌کنیم:

 • ادارات
 • شرکت‌ها
 • بانک‌ها
 • دفاتر پست
 • دفتر پیشخوان
 • فروشگاه‌ها و کافی‌شاپ‌ها
 • دفاتر بیمه
 • سالن‌های ناخن
 • شیرینی‌فروشی
 • بخش‌های اداری دانشگاه، مدارس و آموزشگاه‌ها
 • داروخانه و مطب
 • درمانگاه و بیمارستان

محافظ میز کار

جنس محافظ میز کار چیست؟

جنس محافظ میز کار که در کارگاه آقای پلکسی ساخته می‌شود از پلکسی گلاس و طلق کریستال است. پلکسی و کریستال دو نوع طلق پلاستیکی هستند که به اسم طلق شیشه‌ای نیز شناخته می‌شوند. در ادامه خصوصیات و ویژگی‌های این دو نوع ورق را بیشتر معرفی می‌کنم.

 

محافظ میز کار پلکسی گلاس

بهترین گزینه برای ساخت محافظ میز کار، استفاده از پلکسی گلاس است. اگر زیبایی و دکور محیط کار برای شما در اولویت است، خرید محافظ میز کار پلکسی را به شما توصیه می‌کنیم. پلکسی گلاس سطحی فوق‌العاده زیبا و شفاف دارد. شفافیت پلکسی به‌اندازه‌ای است که تشخیص آن از شیشه دشوار است.  

ورق‌های پلکسی نه‌تنها لوکس و زیبا هستند؛ بلکه مقاومت و استحکام فوق‌العاده بالایی نیز دارند. شیشه به این دلیل که بسیار شکننده است نمی‌تواند گزینه خوبی برای محافظ میز کار باشد. اما پلکسی قادر است ایمنی بالایی را در محیط کار برای کارمندان و مراجعه‌کنندگان ایجاد کند.

محافظ میز کار پلکسی مانع خوبی در برابر انتقال آلودگی‌ها و عوامل بیماری‌زا، بین طرفین است. در برابر خط‌وخش نیز مقاومت خوبی دارد. البته ورق‌های پلکسی خارجی در برابر خط‌وخش مقاومت بیشتری از خود نشان می‌دهند. همچنین پلکسی گلاس در برابر نور خورشید و تغییر رنگ نیز مقاوم است. طلق پلکسی در ضخامت‌های بالا به‌عنوان شیشه ضدگلوله کاربرد دارد.

محافظ میز کار پلکسی گلاس شفاف

محافظ کانتر طلقی

طلق کریستال گزینه دیگری است که برای ساخت محافظ میز کار استفاده می‌شود. کریستال سطحی شیشه‌ای و شفاف دارد، البته به‌اندازه پلکسی شفاف نیست. در برابر رطوبت مقاومت نسبتاً خوبی دارد اما نمی‌توان در محیط‌های بیرونی و در برابر نور خورشید از آن استفاده کرد.

کریستال قیمت پایین‌تری نسبت به پلکسی گلاس دارد. در مورد میزان مقاومت این طلق در برابر ضربه و شکستگی، باید گفت که کریستال، طلقی بسیار محکم و مقاوم است. البته نکته مهم دیگری که در مورد پلکسی و کریستال وجود دارد این است که حتی درصورتی‌که بشکنند، به‌اندازه شیشه خطرناک و برنده نیستند.

اما:

شفافیت محافظ میز کار طلقی به‌خوبی شفافیت محافظ کانتر پلکسی نیست!

محافظ کانتر طلقی

چطور محافظ میز کار با قیمت مناسب تهیه کنیم؟

قیمت محافظ میز کار به جنس آن بستگی دارد. اگر قصد خرید محافظ میز کار ارزان و مقرون‌به‌صرفه را دارید، بهتر است از طلق کریستال استفاده کنید. قیمت ورق کریستال پایین‌تر از پلکسی است و در کل جزو طلق‌های ارزان در بازار محسوب می‌شود.

 

محافظ میز کار شفاف، مات و رنگی

اغلب برای ساخت محافظ میز کار از طلق شفاف استفاده می‌شود. به‌وسیله طلق شفاف کارمند و مراجعه‌کننده دید کاملی از هم دارند. این نوع طلق به‌راحتی با دکور هر محیطی هماهنگ می‌شود.

اگر محیط کار شما به صورتی است که مراجعه‌کننده نباید به بخش‌هایی از آن دید داشته باشد، بهتر است از طلق‌های مات استفاده کنید. طلق مات به صورتی است که سمت دیگر آن و فضای پشت آن دیده نمی‌شود. این نوع طلق در رنگ سفید و سایر رنگ‌ها موجود هستند.

طلق‌های رنگی کاربرد کمتری در ساخت محافظ میز کار دارند؛ اما اگر بخواهید فضایی با ترکیب رنگ‌های شاد و انرژی‌بخش ایجاد کنید، می‌توانید از این طلق‌ها بهره ببرید. طلق‌های رنگی دو نوع هستند. نوع اول که پشت آن‌ها دیده نمی‌شود و نوع دوم که می‌توان آن طرف طلق را مشاهده کرد.

محافظ کانتر اداری

قیمت محافظ میز کار

قیمت محافظ میز کار به نوع طلق و ابعاد آن بستگی دارد. همان‌طور که قبل‌تر اشاره کردیم پلکسی نسبت به طلق گران‌تر است. ضخامت طلق نیز روی قیمت تأثیرگذار است. البته بیشتر از ورق‌های 3 یا 4 میل به این منظور استفاده می‌شود.

در صورتی که بخواهید اسم شرکت، لوگو یا نوشته خاصی را روی پلکسی حک کنید، قیمت محافظ میز کار افزایش می‌یابد.

 

خرید محافظ میز کار

فروشگاه آقای پلکسی یکی از تولیدکننده‌هایی محافظ میز کار و سایر محصولات طلقی در کشور است. ما در آقای پلکسی از ورق‌های پلکسی و طلق ایرانی و خارجی برای ساخت محافظ میز کار استفاده می‌کنیم. این ورق‌ها در رنگ‌های متنوع و جذابی موجود هستند تا بر طبق سلیقه و نیاز خود به انتخاب بپردازید.

می‌توانید طرح و ابعاد موردنظر خود را برای ما ارسال کنید و محافظ میز کار را در سریع‌ترین زمان ممکن تحویل بگیرید. برش لیزری پلکسی و حکاکی لیزری از خدماتی است که در این کارگاه ارائه می‌شود.

برای دریافت اطلاعات کامل و خرید محافظ میز کار می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی پایین صفحه اقدام کنید.

نظرات
اطلاع رسانی

نظر داخل متن
مشاهده همه نظرات