میز پلکسی

میز پلکسی

میز پلکسی

میز پلکسی (میز طلقی)

ساخت میز پلکسی اداری و میز پلکسی تولد

طرح و ابعاد این میز پلکسی کیک و میز پلکسی دکوری دلخواه است.

 

برای اطلاع از قیمت میز طلقی، ابعاد و طرح خود را برای ما در پیام‌رسان‌ها ارسال کنید.

میز پلکسی

از محصولات پلکسی یا همان پلکسی گلاس می‌توان برای ساخت میز پلکسی یا میز طلقی استفاده کرد. یکی از تولیدات پلکسی، میز پلکسی گلاس است. میزهای ساخته شده از جنس پلکسی گلاس همان ویژگی‌های سایر محصولات پلکسی را دارند.

از جمله ویژگی‌های اصلی میز پلکسی می‌توان به وزن کم و راحتی در جابه‌جایی آن اشاره کرد.

میز پلکسی

بسیاری افراد برای برگزاری مهمانی‌ها و مراسم خود، از ملزومات اجاره‌ای استفاده می‌کنند. ازاین‌رو باید وسایلی را انتخاب کنند که مانند میز طلقی سبک بوده و احتمال آسیب‌دیدن و خراب‌شدن آن در حین جابه‌جایی کم باشید.

امروزه بسیاری از میزهای شیشه‌ای جای خود را به میز پلکسی‌گلاس داده‌اند. معمولاً برای ساخت این نوع میزها، از ورق‌های پلکسی شفاف استفاده می‌شود. این ورق‌های پلکسی حتی تا 4 درصد نسبت به شیشه از شفافیت بیشتری نیز برخوردار هستند. این محصولات وزن سبک‌تر از میزهای شیشه‌ای داشته و در برابر ضربه نیز مقاوم هستند.

میز پلکسی در ابعاد مختلفی ساخته می‌شود. علاوه بر این، می‌توانید بلندی یا ارتفاع این محصولات را نیز طبق سلیقه و نیاز خود سفارش دهید. همچنین می‌توانید از باکس پلکسی به‌عنوان میز استفاده کنید. کافی است باکس پلکسی را سروته کرده و از آن استفاده کنید.

برای بسیاری مراسم از جمله تولدها، میز پلکسی را به کمک بادکنک تزیین می‌کنند.

کاربرد میز پلکسی گلاس

کاربردهای میز پلکسی

کاربردهای میز پلکسی بسیار متنوع بوده و می‌توان برای موارد مختلفی از آن استفاده کرد. میز پلکسی را به‌عنوان یک میز زیبا و سبک در ادارات استفاده کنید. در مراسم مختلف می‌توانید میز پلکسی را اجاره و به‌راحتی تزیین کنید.

میز وسط مبلمان در اتاق‌های پذیرایی خانه خود را می‌توانید از جنس پلکسی بسازید. در گالری‌های هنری می‌توانید از میز پلکسی برای چیدن کارهای هنری استفاده کنید.

از دیگر کاربردهای میز پلکسی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده به‌عنوان میز مطالعه کودک
 • قابل‌استفاده برای میز پذیرایی و سرو در مهمانی‌ها
 • برای چیدن سفره مراسم عقد، هفت‌سین و…
 • استفاده به‌عنوان استندهای تولد
 • قابل‌استفاده به‌عنوان میز پذیرایی در فضاهای باز به علت مقاومت در برابر بارش باران
 • قابل‌استفاده در رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها

ویژگی‌های میز پلکسی

ویژگی‌های میز پلکسی باعث شده تا بتوان آن را جایگزین میزهای ساخته شده از شیشه، فلز و یا چوب کرد. این میزها اغلب از ورق‌های پلکسی شفاف ساخته می‌شوند. اگر بخواهید، می‌توان میز پلکسی را در انواع پلکسی رنگی سفید، شیری، دوغی و… نیز طراحی و تولید کرد.

از اصلی‌ترین ویژگی‌های میز پلکسی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • این میزها فضای کمی را اشغال کرده و به‌راحتی می‌توانید آن را جابه‌جا کنید.
 • وزن کم میز پلکسی باعث می‌شود تا به‌سادگی بتوانید آن را حمل کنید.
 • میزهای پلکسی نسبت به ضربه مقاوم بوده و می‌توان گفت نشکن هستند.
 • تمیزکردن این میزها بسیار ساده بوده و گردوغبار از روی آن پاک می‌شود.
 • میز پلکسی ضدآب بوده و می‌توانید آن را بشویید. به دلیل همین خاصیت می‌توانید میزهای پلکسی را در فضای باز هم استفاده کنید.
 • این میزها ضد حرارت بوده و در تماس باحرارت، خطرناک نیستند. ورق‌های پلکسی باحرارت دیدن تنها نرم شده و حالت خمیری پیدا می‌کنند.

میز طلقی

میز طلقی

ورق‌های پلکسی در نوع شفاف را به‌عنوان طلق پلاستیکی یا طلق شیشه‌ای نیز در بازار می‌شناسند. این ورق‌ها ظاهری مشابه شیشه داشته و در بسیاری موارد آن را جایگزین شیشه می‌کنند. یکی از انواع کاربردهای ورق پلکسی گلاس شفاف، برای ساخت میز طلقی یا همان میز پلکسی شفاف است. از این نوع میزها برای برگزاری جشن و مهمانی استفاده می‌کنند.

علاوه بر این شما می‌توانید از طلق کریستال برای ساخت میز طلقی استفاده کنید.

میز طلقی ویژگی‌های زیبایی و کاربردی‌بودن را در کنار هم داشته و ازاین‌رو بهترین گزینه برای تزیینات مهمانی‌های خاص است.

میز طلقی چیست؟

به میز ساخته شده از ورق‌های شفاف پلکسی، میز طلقی هم می‌گویند. ورق پلکسی گلس شفاف یک نوع هوموپلیمر ترموپلاستیک است که برای اولین‌بار در سال 1933 ساخته و روانه بازار شد. از این ورق‌ طلق شیشه ای برای کاربردهای مختلفی استفاده می‎‌شود.

زمانی که این ورق‌های شفاف در کنار هم قرار بگیرد، یک میز طلقی را می‌سازد. پلکسی شفاف در ضخامت‌های مختلف از 1 تا 60 میلی‌متری قابل سفارش است. البته معمولاً برای ساخت میز طلقی از ورق‌های نازک‌تر از ضخامت 20 میلیمتر پلکسی استفاده می‌کنند.

ساخت میز طلقی با هر طرح و ابعادی که مدنظر دارید برای شما انجام می‌پذیرد.

از این میزها برای موارد مختلفی از جمله جشن تولد، بادکنک آرایی جشن‌های مختلف، جشن نامزدی، مراسم عقد و… استفاده می‌شود.

میز طلق پلاستیکی شفاف شیشه ای

ویژگی‌های میز طلقی

چرا از میز طلقی به‌جای میزهای فلزی، شیشه‌ای و… استفاده می‌کنند. جواب این سؤال در ویژگی‌های میز طلقی نهفته است. این خصوصیات منحصربه‌فرد عبارت است از:

 • میز طلقی دارای مقاومت بسیار زیادی در برابر ضربه بوده و می‌توان گفت که تقریباً نشکن است. شکستن محصولات پلکسی تنها با اعمال فشار بسیار زیاد ممکن است.
 • انتخابی مطمئن برای جشن‌های کودکان است. حتی اگر میز پلکسی شکسته شود، قطعات آن خطرناک و تیز نیستند.
 • این میزها به دلیل شفافیت بالایی که دارند، بهترین گزینه برای برگزاری جشن‌ها هستند. این شفافیت به انعکاس نور و زیباتر شدن فضا و جزئیات جشن کمک می‌کند.
 • میز طلقی در برابر شرایط آب‌وهوایی مقاوم است. به‌راحتی می‌توانید از این میزها در فضای آزاد استفاده کنید.
 • این محصول دارای خاصیت ضد uv است. به این معنی که در برابر نور مستقیم آفتاب به‌ندرت دچار تغییر رنگ و زردشدگی می‌شود.
 • وزن سبک این محصول منجر به‌سهولت در جابه‌جایی آن می‌شود.
 • این محصول قابل‌بازیافت است. بعدازاین که میز طلقی به هر دلیلی خراب شود، می‌توان آن را دوباره به چرخه تولید بازگردانده و به محصولات جدید تبدیل کرد.

میز پلکسی گلاس

قیمت میز طلقی و قیمت میز پلکسی

خرید پلکسی و محصولات ساخته شده از آن، به ضخامت قطعات به‌کاررفته در آن و همچنین ابعاد بستگی دارد. ازاین‌رو نمی‌توان برای هر یک از آن‌ها قیمت دقیقی را در نظر گرفت. چنانچه قصد خرید میز طلقی را دارید، باید ابتدا به ابعاد محصول موردنظر توجه کنید. برای اطلاع از قیمت میز طلقی و قیمت میز پلکسی موردنظر خود، می‌توانید با کارشناسان ما در آقای پلکسی ارتباط برقرار کنید.

نظرات
اطلاع رسانی

نظر داخل متن
مشاهده همه نظرات