پلکسی دوغی

پلکسی دوغی

پلکسی دوغی

ورق پلکسی گلاس دوغی

ابعاد ورق پلکسی دوغی: 183 * 122 سانتیمتر

خرید پلکسی دوغی به صورت تیکه هم امکان پذیر است.

ضخامت طلق پلکسی دوغی: 2، 2.8، 4، 5، 8، 10 میل

پلکسی دوغی، پرفروش ترین رنگ در طیف رنگی سفید (پلکسی سفید دوغی)

پلکسی دوغی یکی از رنگ های بسیار پرکاربرد ورق پلکسی می باشد که از آن به عنوان طلق مات استفاده می شود.

رنگ دوغی پلکسی، یکی از 3 رنگ پرفروش پلکسی گلاس است!

ورق پلکسی نوعی از پلاستیک بوده که در نام های دیگر آکلیریک، اکلیریک گلاس با نام تجاری پلکسی گلاس شناخته شده است.

پلکسی گلاس دوغی به دلیل اینکه دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد در سراسر جهان طرفدار دارد. به طوری که در بسیاری از زمینه ها از جمله دکوراسیون، دکوراتیوها، پزشکی، صنعت ماشین سازی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

به دلیل عبور نور بیشتر پلکسی گلاس دوغی نسبت به بقیه رنگ های سفید ، این رنگ بیشترین فروش را دارد.

برای اینکه با پلکسی گلاس دوغی بیشتر آشنا شوید در ادامه به مزایا و کاربردهای آن اشاره خواهیم کرد.

خرید پلکسی دوغی

مهمترین مزیت های استفاده از پلکسی گلاس دوغی چیست؟

پلکسی دوغی یکی از مهمترین و محکمترین طلق های پلاستیکی بوده که در ضخامت یکسان با شیشه، دارای مقاومتی بالاتری از شیشه می باشد. همچنین از دیگر ورق های پلاستیکی مانند طلق کریستال هم مقاومت بسیار بالاتری دارد.

این ورق پلکسی برای برندها و شرکت های مختلف به عنوان بهترین انتخاب محسوب می شود. زیرا با رنگ برند خود قادر هستند انواع کالاهای کاربردی و تزئینی را طراحی و تولید کنند و روی آن بچسبانند.

خاصیت انعطاف پذیری پلکسی گلاس دوغی در مقایسه با شیشه بیشتر است. علاوه براین نسبت به شیشه رطوبت کمتری را به خود جذب می کند.

در مقابل شوک های حرارتی مقاومت زیادی از خود نشان می دهد.

سطح ورق پلکسی گلاس دوغی در صورت شکسته شدن تیز و برنده نخواهد بود و منجر به جراحت نخواهد شد. یکی دیگر از مزیت های پلکسی گلاس دوغی این است که هنگام شکستن به چند تکه تقسیم و مانند شیشه خرد نمی شود.

این نوع پلکسی از وزن سبک و ثبات رنگ برخوردار می باشد.

یکی دیگر از مهمترین مزیت های پلکسی گلاس دوغی داشتن قابلیت برش با لیزر بدون ایجاد تغییر در رنگ یا حالت می باشد. هر طرحی که مدنظر شما است به راحتی و با دقت بسیار بالا با استفاده از این پلکسی قابل ساختن خواهد بود.

طلق پلکسی دوغی همانند شیشه از ورود سر و صدا به محیط جلوگیری می کند.  

همچنین به دلیل داشتن خواص مکانیکی ویژه در برابر تغییرات دمایی محیط و باران و تگرگ مقاوم است. در مقابل اشعه ماوراء بنفش، عوامل شیمیایی مانند اسیدها، روغن ها و پاک کننده های خانگی نیز مقاومت بالایی دارد.

کاردبرد پلکسی گلاس دوغی

پلکسی دوغی چه کاربردهایی دارد؟

  • در دکوراسیون داخلی یا تبلیغات باید از پلکسی گلاس که نور را به خوبی از خود عبور می دهند استفاده کرد. به همین جهت انتخاب ورق پلکسی دوغی جهت استفاده در دکوراسیون داخلی و تبلیغات بهترین گزینه خواهد بود.
  • در محیط هایی که دارای منابع نوری کمی می باشند یا میزان فاصله بیشتر از بیست سانتی متر است از پلکس گلاس دوغی استفاده می شود. کمبود نور تا سطح پلکسی با استفاده از این ورق جبران خواهد شد.
  • بیشترین کاربرد ورق پلکسی گلاس دوغی در سقف های کاذب است. ولی برای کاهش قیمت، از طلق دوغی هم استفاده می شود.
  • رنگ دوغی ورق پلکسی در طراحی کابینت ها نیز کاربرد دارد. کسانی که رنگ لوازم داخلی خانه آنها دارای رنگ خاصی می باشد می توانند از پلکسی دوغی برای دکوراسیون ها یا کابینت ها استفاده کنند. استفاده از این ورق باعث بازتاب رنگ وسایل آشپزخانه در سفیدی دیوارها و کابینت ها می شود.
  • در صورتی که قصد ساخت میز نور طراحی را دارید می توانید از پلکسی گلاس دوغی استفاده کنید.
  • از دیگر کاربردهای پلکسی گلاس دوغی می توان به نورگیر و پنجره ساختمان ها، تابلوهای تبلیغاتی، پارتیشن بندی، ساخت پاسیو و حمام، آکواریوم و باجه های تلفن اشاره کرد.
  • این ورق دارای قابلیت گذردهی نور می باشد. بنابراین اگر در جاهایی که به مصرف روشنایی یا عبور نور از پلکسی نیاز دارند استفاده شود جلوه بسیار زیبایی را در محیط ایجاد می کند.

پلکسی سفید دوغی

پلکسی گلاس دوغی و شیری و استخوانی از چه نظر با یکدیگر تفاوت دارد؟

هنگامی از ورق های پلکسی گلاس صحبت به میان می آید با طیف گسترده ای از این محصول کاربردی روبرو می شویم. میزان مصارف پلکسی گلاس در صنعت های مختلف به اندازه ای می باشد که نمی توان کلیه آنها را به طور کامل مشخص کرد. از طرفی دیگر روز به روز به کاربری آن افزوده می شود. به طوری که طراحان و افرادی که پلکسی را به کار می گیرند هر بار برای تولید و توزیع ایده نوین و کالایی جدید اقدام می نمایند.

اما:

یکی از سوالاتی که برای تعداد زیادی از افراد پیش می آید این است که مهمترین تفاوت پلکسی گلاس دوغی و شیری و استخوانی در چیست؟ برای پاسخ دادن به این سوال به صورت خلاصه می توان گفت که پلکسی گلاس دوغی و شیری توانایی عبور دادن نور را از خود دارد. در حالی پلکسی استخوانی نمی تواند نور را از خود عبور دهد.

 

ورق پلکسی گلاس سفید دوغی در چه ابعادی تولید می شود؟

رنگ دوغی پلکسی گلاس یکی از رنگ های محبوب است که در کالیته های مرسوم کد 422 را دارد. پلکسی دوغی را در بازار می توان با ضخامت 3 میل پیدا کرد. در واقع باید گفته شود که رایج ترین ضخامت آن همین اندازه است. اگر بخواهیم به ابعاد آن نیز اشاره کنیم باید بگوییم که 183*122 سانتی متر می باشد.

قیمت پلکسی دوغی

قیمت ورق پلکسی گلاس دوغی چقدر است؟

میزان قیمت پلکسی دوغی براساس ابعاد و برند تولیدی مشخص خواهد شد.

این ورق در برندهای متنوع تایوانی از جمله چوچن، یرلانگ، یرچانگ و برندهای چینی، اندونزی و ایرانی نیز طراحی و تولید می شود. ورق های تایوانی چوچن به دلیل برخوردار بودن از کیفیت بالا و ویژگی های خاص طرفداران بیشتری دارند.

خوب است بدانید که برند در تعیین قیمت پلکسی گلاس دوغی نقش مهمی را ایفا نمی کند. اما باید بدانید که عمده ترین بخش از فرمول قیمت گذاری پلکسی را کیفیت آن تشکیل می دهد. به طور کلی مواد اولیه، دقت و کیفیت دستگاهی که برای تولید مورد استفاده قرار گرفته اصلی ترین عوامل تعیین نرخ پلکسی گلاس دوغی به شمار می آیند.

در صورتی که می خواهید از قیمت پلکسی دوغی مطلع شوید می توانید به سادگی با ما تماس بگیرید. کارشناسان فروش ما به صورت رایگان در این زمینه راهنمایی های لازم را به شما ارائه می دهند.   

نظرات
اطلاع رسانی

نظر داخل متن
مشاهده همه نظرات