پلکسی زرد

پلکسی زرد

پلکسی زرد

ورق پلکسی گلاس زرد

ابعاد 122 در 183 سانتیمتر

در انواع برندهای ایرانی و چینی و تایوانی

یکی از پرفروشترین محصولاتی که در فروشگاه آقای پلکسی به فروش می‌رسد و مشتریان نیز زیادی دارد، ورق‌های پلکسی زرد است. این محصول معمولا در کارهای تزئینی و یا ساخت تابلو مورد استفاده قرار می گیرد.

این موضوع یکی از دلایلی است که به مرور زمان این رنگ از ورق پلکسی در این فروشگاه مشتریان دایمی خود را پیدا کرده است.

اما لازم است معرفی بیشتری در ارتباط با ورق‌ پلکسی گلاس زرد ارایه شود.

ورق پلکسی زرد

ویژگی‌های پلکسی گلاس زرد‌

محصولات با کیفیت بالا که در ارتباط با اجناس فروشگاه آقای پلکسی به آن اشاره شد دارای ویژگی‌های خاصی که در ادامه به مهمترین آنها می‌پردازیم:

مواد به کار رفته در طلق پلکسی زرد

مواد به کار رفته در محصولات پلکسی معمولا یکسان است. این ویژگی وجه مشترک تمام محصولات با کیفیت است که توسط فروشگاه‌های پلکسی عرضه می‌شود. ولی در برخی فروشگاه ها ورق های پلکسی گلاس با گرید B نیز عرضه می شود که می تواند باعث مشکلاتی هنگام کار با آنها شود.

اما با این حال انواع برندها و درجه و گرید آنها می توانند تفاوتهایی نیز داشته باشند.

ضخامت پلکسی‌های زرد

آن چیزی که در فروشگاه آقای پلکسی در تنوع رنگی بسیار زیاد عرضه می‌شود پلکسی با ضخامت 2.8 است که در این ضخامت تنوع رنگی بالایی وجود دارد. اما در ضخامت‌های بالاتر معمولا تنوع رنگی کاهش پیدا می‌کند و در برخی ضخامت تعداد رنگ‌ها صرفا به چند رنگ اصلی محدود می‌شود.

اختصاص کد محصول به طلق پلکسی گلاس زرد

معمولا برندهای مختلف که محصولات پلکسی عرضه می‌کنند برای معرفی بهتر و شناسایی راحت‌تر محصولات از سیستم کدینگ استفاده می‌کنند.

انجام این کار سبب می‌شود که مشتریان نیز راحتتر بتوانند رنگ مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

البته یادآوری می‌شود که عرضه کننده‌های مختلف از کدهای مختلفی برای محصولات خود استفاده می‌کنند و یک محصول در فروشگاه های مختلف دارای کدهای متفاوتی می‌باشد.

برند شناخته شده طلق زرد پلکسی

یکی دیگر از ویژگی‌های محصولات با کیفیت و قابل اطمینان، برند شرکت تولید کننده آن محصول می‌باشد که طبیعتا برندهای معتبر، می توانند اطمینان خاطر بیشتری را در ذهن مشتری ایجاد نمایند.

کشور تولید کننده ورق پلکسی زرد

محصولاتی که در فروشگاه آقای پلکسی عرضه می‌شود، به طور کلی ساخت کشور چین و تایوان و ایران است.

بنابراین با توجه به سازنده این محصولات نیز می توان با اطمینان بالایی از کیفیت و دوام آنها صحبت نمود.

 

پلکسی زرد

رنگ زرد پلکسی گلاس، در دو نوع ترنسپرنت و ساده موجود است.

مهمترین جنبه های کاربردی پلکسی‌های زرد:

پلکسی‌های زرد موارد کاربرد زیادی میتوانند داشته باشند که در ادامه به برخی از مهمترین آنها اشاره شده است:

  • امور صنعتی

با توجه به مزیت هایی که نسبت یه شیشه در این محصول وجود دارد، در بسیازی از موارد به استفاده از شیشه ترجیح داده می‌شود.

  • دکوراسیون داخلی ساختمان ها و معماری داخلی

پلکسی‌ها ی زرد به عنوان یکی از پرکاربردترین محصولات پلکسی در معماری داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  • امور نورپردازی

با توجه به اینکه در نورپردازی وجود تنوع رنگ ها نقش اساسی دارد، لذا پلکسی‌های زرد کمک‌های مناسبی در صنعت نورپردازی به متولیان این حوزه مینماید.

  • صنعت مبلمان و چوب

در طراحی های اسپرتی که اخیرا در صنعت مبلمان و چوب انجام می‌شود، نمونه های استفاده از پلکسی زرد زیاد به چشم می‌خورد.

  • امور سلامت و بهداشتی و بیمارستانی

با توجه به ویژگی‌هایی مثبتی که این محصول نسبت به شیشه دارد، در اماکنی که پاکیزگی و مقاومت در برابر اشعه ماورا بنفش و صدا و گرما از اهمیت خاصی برخوردار است از پلکسی‌ها زیاد استفاده می‌شود که در این بین استفاده از رنگ آن نیز کاربرد زیادی دارد.

  • هدایای تبلیغاتی و انواع گیفت

با توجه به ویژگی‌های موجود در جنس پلکسی و رنگ پرکاربرد آن در برخی از هدایای تبلیغاتی و گیفتها از پلکسی زرد به صورت مکرر استفاده می‌شود.

ورق زرد یکی از پرمصرف ترین ورق های طلق پلکسی است.

برش های متداول در ورق‌های پلکسی زرد:

معمولا ورق‌های پلکسی زرد را میتوان از دو طریق برش زد.

در روش اول برش به وسیله کاترهای مخصوص انجام می‌شود که در این روش این امکان وجود دارد که برش ها خیلی دقیق نباشند و لبه های برش خیلی صاف و تمیز نباشد.

در روش دیگر برش از طریق لیزر انجام می‌شود که در این روش، اندازه های برش بسیار دقیق تر بوده و لبه های کار نیز صیقل یافته هستند.

معمولا برشهای لیزری به دلیل اینکه با قیمت بالاتری انجام می‌شود برای مواردی که در نمای بیرونی که در معرض دید باید باشد استفاده می‌شود که در این موارد باید به نسبت هزینه برش، کاری که در نهایت به دست می‌آید، ارزش صرف چنین هزینه‌ای را داشته باشد.

اما در حالتی که برش با کاتر انجام می‌شود، در مواردی که لبه‌های پلکسی در داخل کار قرار می گیرند و یا اصولا ضرورتی به انجام برشهای دقیق و یا خیلی ظریف نیست از این روش استفاده می‌شود که هزینه نسبتا پایینتری در فرآیند برش پلکسی زرد دارد.

 

پلکسی زرد

نکاتی درباره پلکسی گلاس زرد:

پلکسی گلاس زرد که به آن ورق اکریلیک زرد نیز کفته می‌شود، به عنوان یکی از انواع پرکاربرد پلکسی‌های زرد است که دارای ظاهری شفاف و همانند شیشه است.

معمولا پلکسی گلاس ها از پلی کربناتی تهیه می‌شوند که از جنس پلیمر هستند و به صورت شفاف هستند و شفاف بودن این محصول تا حد زیادی سبب شده است که مورد مصرف زیادی داشته باشد.

علاوه بر ویژگی شفاف بودن، مقاومتر بودن آن نسبت به شیشه نیز دلیل دیگری شده است برای اینکه این محصول طرفداران بیشتری داشته باشد.

مقاومت بالای آنها نسبت به شیشه به این دلیل است که پلکسی‌های شفاف، از مقاومترین پلیمرهای شفاف تولید می‌شوند که در مقایسه با شیشه هایی که ضخامت یکسان دارند، تا 5 برابر مقاومت بیشتری در برابر شکستگی از خود نشان می دهند.

علاوه بر آن این محصولات دارای خاصیت انعطاف پذیری بیشتری نسبت به شیشه هم هستند. ویژگی دیگر آنها در مقایسه با شیشه، مقاومت بیشتر آنها در برابر تبادل گرما و صدا می‌باشد.

از این نظر ورق‌های پلکسی حدود 10 درصد مقاومت بیشتری نسبه شیشه دارند.

همچنین ویژگی دیگری سبب شده است که این محصول در مقایسه با شیشه در بخش های صنعت و ساختمان کاربرد بیشتری داشته باشد.

این ویژگی مقاومت در برابر اشعه ماورا بنفش و مواد شیمیایی مخرب نظیر اسید و پاک کننده های شیمیایی است که از این منظر نیز می تواند جایگزین مناسبی برای شیشه باشد.

علاوه بر آن پلکسی گلاسها مقاومت بالایی در برابر رطوبت دارند و در محبط های که رطوبت بالایی دارند لهتر می توان از انها استفاده کرد.

مزیت دیگر آنها این است که در اثر شکستگی لبه های تیز و برنده ایجاد نمی‌کنند و بنابراین در مواردی مصرفی که با بدن انسان و یا حیوان در ارتباط نزدیک است و در عین حال احتمال بروز حادثه و برخورد ضربه با بدنه این ورق‌ها وجود دارد نسبت به شیشه ترجیح داده می‌شوند.

 

نحوه استفاده از این محصول به بازار نیز به این صورت است که بر روی دو طرف آن برچسبی قرار دارد تا از ایجاد خط و خش بر روی بدنه محصول جلوگیری به عمل آورد.

پس از نصب پلکسی می توان این لایه ها را از محصول جدا نمود تا به صورت کاملا براق و تمیز امکان استفاده فراهم شود.

ویژگی دیگر برچسب های مذکور، امکان خط کشی بر روی آنها است که از این طریق می توان محل و اندازه برش را به راحتی تعیین نمود.

خرید پلکسی گلاس زرد با قیمت مناسب

پلکسی‌های زرد با توجه به ضخامت آنها قیمت فروش آنها تعیین میگردد،  بر همین اساس ضخامت آنها از 1 میلیمتر تا 20 میلیمتر متغیر است.

شما می توانید پلکسی زرد مورد نیاز خود را از طریق مراجعه حضوری به فروشگاه آقای پلکسی و یا از طریق مراجعه به سایت این فروشگاه تهیه نمایید.

به همین منظور لطفا برای اطلاع از آخرین قیمت ها و وضعیت موجود بودن پلکسی‌های زرد مورد نیاز خود با شماره تلفن 36612145 -021تماس حاصل فرمایید.

این فروشگاه به عنوان مرکز توزیع پلکسی‌های زرد در کشور، محصول مورد نظر را با حداکثر سرعت و دقت و به صورت کاملا سالم به شما مشتریان گرامی در هر شهری که حضور داشته باشید، تحویل خواهد داد.

 

نظرات
اطلاع رسانی

نظر داخل متن
مشاهده همه نظرات