پلکسی سبز

پلکسی سبز

پلکسی سبز

ورق پلکسی گلاس سبز

ابعاد 183 * 122 سانتیمتر

پلکسی سبز یکی از انواع رنگ های بسیار جذاب و زیبا ورق پلکسی گلاس می باشد که در میان مصرف کنندگان طرفداران زیادی دارد. شما می توانید این پلکسی را در ابعاد 122* 183 در تمام بازارهای کشور پیدا نمایید.

همچنین این رنگ پلکسی اکثرا در ضخامت 2 و 2.8 موجود بوده که با نام پلکسی 3 میل نیز به فروش می رسد. اگرچه اندازه های ذکر شده متداول ترین ابعاد و ضخامت هستند اما مشتریان و خریداران محترم می توانند پلکسی گلاس سبز را در ابعاد کوچکتر نیز تهیه و خریداری کنند.  خوب است بدانید که در میان طیف رنگی سبز، بیشترین فروش مربوط به کد 348  در کالیته های رایج به رنگ سبز پلکسی تعلق گرفته است.

پلکسی گلس سبز

پلکسی گلاس سبز با کیفیت چه ویژگی هایی دارد؟

بدیهی است که ورق پلکسی گلاس سبز درست همانند محصولات دیگر پلکسی گلاس دارای جنس و برندهای گوناگون و همچنین کیفیت های بالا و پایین می باشد. اما سوال اینجاست که چگونه یک پلکسی سبز با کیفیت را از نمونه بی کیفیت آن تشخیص دهیم. مهمترین ویژگی هایی که مرغوب ترین پلکسی گلاس سبز دارد شامل موارد زیر می شود:

پلکسی گلاس سبز مرغوب شفافیت فوق العاده ای داشته و نوع پلکسی ترانسپارنت نور را به راحتی و آسانی از خود عبور خواهد داد.

ورق پلکسی گلاس سبز انعطاف پذیری بالایی دارد. به دلیل داشتن این ویژگی به راحتی می توانید آن را با کمی حرارت به شکل مورد دلخواه خود درآورید.

یکی دیگر از ویژگی های مهمی که پلکسی گلاس سبز دارد این می باشد که هنگام قرار گرفتن در فضای باز فرسوده نمی شود.

کاربرد پلکسی گلاس سبز رنگ

وزن بسیار سبکی دارد و بدون متحمل شدن سختی می توان جا به جایی و یا حمل و نقل آن را انجام داد.

همچنین باید گفته شود که انجام حکاکی و لیزرکاری بر روی بهترین برندهای پلکسی سبز به سهولت امکان پذیر است.

لازم به ذکر است که در ورق های ترنسپرنت، پلکسی گلاس سبزشفاف با کیفیت به گونه ای بوده که می توانید اجسام قرار گرفته در پشت آن را به خوبی مشاهده نمایید.

یکی دیگر از مشخصات پلکسی گلاس سبز با کیفیت این است که اگر در معرض نور خورشید قرار گیرد هیچ گونه صدمه ای به آن وارد نمی شود.

این ورق پلکسی دارای ایمنی بسیار بالایی می باشد. چرا که در صورت شکسته شدن برخلاف شیشه های معمولی به قطعات ریز و برنده تبدیل نخواهد شد.  

از آنجایی که مقاومت بالایی دارد به همین جهت با وارد شدن ناگهانی ضربه و فشار خیلی سریع نمی شکند.

قیمت پلکسی سبز

کاربردهای اصلی پلکسی گلاس سبز چیست؟

  • انتخاب ورق پلکسی گلاس سبز برای ساخت و طراحی قفسه های جذاب در ویترین ها بهترین گزینه خواهد بود.
  • این ورق پلکسی برای طراحی کردن ماکت های گوناگون نیز به کار گرفته می شود.
  • رنگ سبز ورق پلکسی گلاس در ساخت مدرن ترین پارتیشن ها بسیار کاربردی می باشد.
  • کسانی که در زمینه طراحی و ساخت تابلو فعالیت دارند پلکسی گلاس سبز را برای حروف برجسته چلینیوم مورد استفاده قرار می دهند.
  • به کار بردن پلکسی گلاس سبز برای ساخت انواع تندیس های مختلف یکی دیگر از کاربردهای آن به حساب می آید.
  • به خاطر داشته باشید که پلکسی گلاس سبز به دلیل اینکه دارای جذابیت و زیبایی چشمگیر می باشد در دکوراسیون و تبلیغات کاربردهای بسیار زیادی دارد.
  • امروزه از پلکسی گلاس سبز جهت ساختن تابلوهای راهنمای طبقات، لوازم دکوری و تزئینی به طور فراوان استفاده می گردد. .
  • به کار گرفتن رنگ سبز ورق پلکسی گلاس در تولیدات لیزری و نمایشگرها و ساخت علائم هشدار دهنده را می توان یکی دیگر از کاربردهای این کالا محسوب کرد.
  • از ورق پلکسی گلاس سبز برای طراحی و ساخت باکس ها و استندهای گل و تبلیغاتی شیک و جذاب با کاربردهای گوناگون استفاده می شود.
  • رنگ سبز ورق پلکسی گلاس در ساخت مدرن ترین پارتیشن ها بسیار کاربردی می باشد.

فروش ورق پلکسی سبز رنگ

هنگام تمیز کردن پلکسی گلاس سبز چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

مشتریان و خریداران محترم باید بدانند که ابعاد، ضخامت، برند تولیدی مهمترین عواملی هستند که قیمت پلکسی سبز را تحت تاثیر قرار می دهند. انتخاب این محصول در ابعاد و ضخامت پایین منجر به کاهش یافتن قیمت آن می شود. اگر قصد خرید پلکسی گلاس سبز با ابعاد و ضخامت بالا را دارید باید هزینه بیشتری را صرف نمایید.

به طور کلی می توان گفت که هر چه ابعاد و ضخامت پلکسی بیشتر باشد قیمت آن نیز به همان نسبت بالاتر خواهد بود. با مراجعه به فروشگاه ما می توانید مرغوب ترین کالا را با قیمت مناسب تهیه نمایید.

کدام برند ورق پلکسی گلاس کیفیت بالایی دارد؟

در بازار می توان برندهای مختلف پلکسی سبز از جمله تایوانی، چینی، ایرانی و غیره را پیدا کرد. خوب است بدانید که از میان مارک های گوناگون موجود در بازار پلکسی گلاس سبز تایوانی به دلیل داشتن کیفیت بسیار بالا به عنوان بهترین ورق های پلکسی شناخته شده است.

همچنین باید گفته شود که بازار فروش پلکسی تایوانی در مقایسه با برندهای دیگر پررونق بوده و یکی از برندهای معروف پلکسی به حساب می آید.

توجه داشته باشید که شهرت و محبوبیت یک برند به این معنی نیست که مارک های دیگر کیفیت مطلوبی نداشته باشند.

برای رنگ سبز ، معمولا بیشتر از پلکسی چوچن و پلکسی یرلانگ استفاده می کنند.

 آنها تنها از نظر کیفیت مواد اولیه مورد استفاده قرار گرفته در هنگام تولید با یکدیگر تفاوت دارند. شما می توانید یکی از برندهای مذکور را متناسب با میزان بودجه و نیاز خود انتخاب کنید.

نظرات
اطلاع رسانی

نظر داخل متن
مشاهده همه نظرات