پلکسی مشکی

پلکسی مشکی

پلکسی مشکی

ورق پلکسی مشکی مات و براق

قیمت پلکسی مشکی مات بیشتر از پلکسی مشکی براق است!

ابعاد طلق پلکسی مشکی: 183*122 سانتیمتر

فروش پلکسی مشکی در ابعاد دلخواه

پلکسی گلاس مشکی، پرکاربردترین رنگ

پلکسی مشکی تقاضای بسیار زیادی در بازار دارد. رنگ خاص آن زمینه‌های کاربردی آن را به شدت افزایش داده است. این نوع از پلکسی در ضخامت و اندازه‌های مختلفی تهیه می‌شود و بنابراین امکان استفاده از پلکسی مشکی در موارد مصرف زیادی فراهم شده است.

پلکسی مشکی ، پلکسی سیاه

پلکسی ها دارای ویژگی‌های زیادی می‌باشند که کاربردهای آنها را بسیار زیاد کرده است. این پلکسی ها دارای رنگ‌های متنوعی هستند و مهمترین ویژگی آنها در نوع مشکی مات این است که نور خورشید را دریافت می‌کنند و در خود نگه می‌دارند و بازتاب نمی کنند و همچنین دارای مقاومت بسیار بالایی هستند.

از دیگر ویژگی‌های پلکسی ها می‌توان به مقاومت بالای آنها در برابر جذب گرد و غبار اشاره کرد. همچنین به عنوان عایق کاملا مناسبی در برابر حرارت و صدا استفاده می‌شود.

 

پلکسی مشکی و انواع مختلف آن

این محصول دارای انواع مختلفی می باشد که هر یک، کاربردهای متفاوتی دارد و مشتریان آن در صنایع مختلف از انواع گوناگون آن در سایزهای مختلف استفاده می‌کنند.

معمولا پلکسی های مشکی را بر اساس نوع رنگ و اندازه‌های موجود در بازار تقسیم‌بندی می‌کنند. رنگ‌های مشکی موجود در بازار شامل مات و براق می‌شود که هر یک از انواع این ورق های پلکسی گلاس رنگی طرفداران خاص خود را دارد.

در این بین پلکسی مشکی براق خواهان بیشتری دارد. دلیل آن نیز به خاطر زیبایی بیشتر آن نسبت به نوع مات می‌باشد. نوع مات معمولا در مواردی استفاده می‌شود که انعکاس نور در آن چندان مطرح نیست. در سایر موارد عموما از پلکسی مشکی براق استفاده می‌شود.

انتخاب بین پلکسی مشکی براق و پلکسی مشکی مات تا حد زیادی به سلیقه شخص بستگی دارد!

به طور کلی واژه پلکسی گلاس مشکی را به پلکسی مشکی براق می گویند، پس اگر پلکسی مشکی مات می خواهید حتما واژه مات را تاکید کنید. که به دلیل پرمصرف بودن آن، کشورهای زیادی آن را تولید می‌کنند. اما تایوان از این نظر دارای رتبه اول می باشد و بیشترین حجم تولید در دنیا متعلق به این کشور است.

اما از نظر اندازه‌های موجود در بازار نیز می‌توان انواع پلکسی سیاه رنگ را مورد بررسی قرار داد. متداول‌ترین ضخامت تولیدی این نوع از پلکسی 2.8 میلیمتر است که در بازار به آن 3 میل هم می‌گویند.

ابعاد رایج تولیدی نیز 122*183 است که وزن این پلکسی سیاه با این ابعاد و ضخامت در حدود 7.2 کیلوگرم خواهد بود که از سایر پلکسی های موجود در بازار که اندازه و ضخامت متفاوتی دارد مشتریان بیشتری دارد. گرچه پلکسی با اندازه و ضخامت های دیگری نیز تولید می‌شود که تقاضای کمتری برای آنها همواره وجود دارد. به این منظور توصیه ما بر این است که پیش از اینکه خرید خود را انجام دهید، حتما با متخصص مربوطه در ارتباط با مورد مصرف خود مشورت نمایید.

به طور کلی پلکسی مشکی به دو نوع تقسیم می شوند مات و براق. پلکسی مشکی مات نور را از خود انعکاس نمی دهند ولی پلکسی مشکی براق نور را از خود منعکس می کنند و به همین دلیل هر یک از انواع این طلق مشکی مات و براق کاربردهای خاص خود را دارد.

کاربرد پلکسی گلاس مشکی

کاربردهای مختلف پلکسی مشکی

از آنجاییکه پلکسی های مشکی برای کاربردهای مختلفی تولید می‌شوند، یه همین دلیل دارای انواع مختلفی از نظر اندازه و رنگ می‌باشند. اما مهمترین کاربرد پلکسی های مشکی را می‌توان به دسته‌های زیر تقسیم نمود:

 • مصارف تزیینی و زیبایی – مانند قطعات مورد استفاده در دکوراسیون داخلی
 • مصارف در صنعت مد و پوشاک – مانند آویز و اکسسوری لباس
 • مصارف در صنعت تبلیغات – به عنوان بخشی از قطعات دکوری مورد استفاده
 • مصارف در ساخت هدایای تبلیغاتی – مانند هدایای مربوط به تبریک سال نو
 • مصارف صنعتی – مانند تولید قطعات صنعتی
 • مصارف بیمارستانی و امور سلامت – مانند بخشی از تجهیزات پزشکی

 

به عنوان یکی از مهمترین مورد مصرف پلکسی گلاس های مشکی که احتمالا بیشتر با آن مواجه شده ایم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. زیرمانیتوری (یکی از وسیله های پرکاربردی است که با استفاده از پلکسی مشکی تولید می شود.)
 2. باکس های مشکی (این باکس ها که از جنس پلاستیک هستند و معمولا برای قرار دادن گل از آنها استفاده می شود.)
 3. علاوه بر مواردی که بالا به آنها اشاره شد پلکسی مشکی در بدنه اصلی لوح های تقدیر و نیز در نوشته تابلوی مغازه ها که از جنس پلاستیک است استفاده می شود.

 

طلق پلکسی گلاس مشکی مات

پلکسی گلاس مشکی مات همانگونه که از نامش مشخص است امکان بازتاب نور را ندارد و نور را منعکس نمی‌کند. بهترین برند این ورق ها مربوط به شرکت چوچن از کشور تایوان است که این شرکت این محصول را در ابعاد و رنگ های متنوع و در ضخامت های مختلف تولید می‌کند.

ورق های مات نیز دارای رنگ‌های متفاوتی هستند اما محبوب‌ترین رنگ در بین آنها رنگ مشکی است. این رنگ به دلیل اینکه کاربردهای متفاوتی دارد به همین نسبت تقاضای بیشتری نیز برای آن وجود دارد. به طور کلی این نوع ورق ها به دو دسته کلی نقسیم می‌شوند:

 • ورق پلکسی یک رو مات: این توع ورق صرفا یک روی آن مات است.
 • ورق پلکسی دو رو مات: این نوع ورق دو طرف آن به طور کامل مات شده می باشد.

معمولا در این بین ورق پلکسی یک رو مات دارای تقاضای بیشتری است.

پلکسی گلاس مشکی

ویژگی های پلکسی مشکی مات

 • مقاومت بالا در برابر فشار
 • مقاومت بالا در برابر دمای محیط
 • مقاومت بالا در برابر عوامل محیطی مثل تگرگ و رگبار
 • عایق رطوبتی
 • درصد شفافیت بالا
 • ضخامت بالا
 • امکان انطاف پذیری بالا

پلکسی های مشکی در فروشگاه آقای پلکسی به صورت حضوری و همچنین از طریق مراجعه به سایت فروشگاه قابل تهیه می‌باشد.

به این منظور شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با محصول مورد نظر خود و همینطور موجود بودن آن با شماره تلفن 36612145 -021 تماس حاصل فرمایید.

این فروشگاه از خریداران خود در ارتباط با خرید پلکسی مشکی پشتیبانی کامل می‌نماید و مشتریان محترم از هر شهری که سفارش خود را نهایی کنند، کالای مورد نظر آنها با نهایت دقت و سرعت به آنها تحویل داده خواهد شد.

نظرات
اطلاع رسانی

نظر داخل متن
مشاهده همه نظرات