آینه نشکن

آینه نشکن چسبدار متری

آینه نشکن

آینه نشکن چسبدار

ابعاد آینه برچسبی متری :

 • 122 در 183 سانتیمتر (قیمت ورق کامل: 2.150.000 تومان)
 • فروش به صورت تیکه (قیمت ابعاد دلخواه: در پیامرسان ها)

 

پشت چسبدار کردن و حکاکی و برش لیزری طرح شما روی آینه طلقی منعطف و نشکن پلکسی قابل انجام است.

این آینه نشکن کاملا مشابه آینه معمولی تصویر واضحی دارد. تنها شرط استفاده صاف بودن محل چسبیده شدن آینه است.

آینه نشکن را روی شیشه، درب کمد، تخته چوبی، دیوار سنگی و… می توانید به راحتی بچسبانید. (روی دیوار گچی به علت موج های دیوار قابل استفاده نیست.)

{{ thankYouPage.title }} {{ thankYouPage.description }}
{{ thankYouPage.order_title }} {{ getOrder.orderId }}
دو ستونه
عمودی
افقی
قیمت آینه نشکن
قیمت حدودی
نام جمع کل
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

آینه چسبی نشکن

آیا می‌دانید که آینه‌ها می‌توانند نشکن باشند؟ تابه‌حال از آینه‌های چسبی نشکن استفاده کرده‌اید؟

 • این آینه نشکن متری بسیار سبک هستند و ورق کامل آن ها نزدیک به 3.5 کیلوگرم وزن دارد.
 • این آینه ها کاملا نشکن نیستند! مقاومت 5 برابر آینه معمولی دارند و در صورت شکستن ترک بر میدارند و خرد نشده و خطری ایجاد نمی کند.
 • دقت کنید حتما محلی که این آینه ها باید بچسبد کاملا صاف و بدون برجستگی باشد تا تصویر وضوح 100 درصد داشته باشد.

آینه نشکن همان ورق پلکسی گلاس است که جیوه‌اندود شده و به‌صورت آینه با کیفیتی دقیقاً مشابه به آن تولید شده‌اند.

قیمت آینه متری با توجه به ابعاد شما محاسبه می شود.

اگر آینه نشکن قدی چسبی، آینه پشت چسبدار ویترین مغازه، آینه حمام چسبی یا در کل آینه طلقی چسبی می خواهید این آینه نشکن چسبی مناسب شماست.

اگر می خواهید تمامی رنگ های آینه نشکن را مشاهده کنید و به صورت ورق کامل خریداری کنید، به صفحه پلکسی آینه ای مراجعه کنید.

آینه نشکن پلکسی گلاس

آینه‌های پلاستیکی بهترین جایگزین برای آینه‌های شیشه‌ای هستند. آینه‌های پلاستیکی قوی‌تر، انعطاف‌پذیرتر، مقاوم‌تر و ایمن‌تر از آینه‌هایی هستند که ما همیشه از آن‌ها استفاده کرده‌ایم.

اگر قصد استفاده از آینه در باشگاه ورزشی یا کمد مدارس و مهدکودک را دارید و امنیت آن برای شما مهم است، بدون شک از آینه نشکن (پلکسی آینه ای) استفاده کنید.

این آینه منعطف در بسیاری موارد جایگزین برچسب آینه ای متری و آینه نشکن چسبی قدی می شود.

آینه نشکن چسبدار

استفاده از آیینه پلاستیکی چسبی در دکور خانه‌های اغلب ما از اهمیت بالایی برخوردار بوده و استفاده از آن‌ها، حس خوبی به فضای خانه می‌دهد.

همچنین علاوه بر جنبه‌های دکوراتیو، نمی‌توان کاربردی بودن آینه نشکن چسبی متری را نیز نادیده گرفت. از جمله مزایای اصلی استفاده از آینه نشکن چسبی در خانه شما می‌توان به مواردی همچون روشن‌تر کردن فضا و بزرگ نشان‌دادن محیط اشاره کرد.

هنگام خرید آینه، اکثر افراد همیشه آینه‌های شیشه‌ای معمولی و قدیمی را انتخاب می‌کنند. اما جالب است بدانید که یک جایگزین بهتر وجود دارد. پیشرفت صنایع پلاستیک در سال‌های اخیر، منجر به تولید آینه اکریلیک یا همان آینه‌های پلاستیکی شده است.

آیینه ورقی چسبی به دلیل نشکن بودن، از ایمنی بالایی برخوردار هستند. همین امر باعث شده تا از آن‌ها در مکان‌هایی مانند مدارس، بیمارستان‌ها و زندان‌ها استفاده شود.

همچنین دیگر احتمال آسیب‌دیدن افراد با تکه‌های تیز قطعات شکسته آینه وجود ندارد. در ادامه این مطلب، سعی می‌کنیم تا ضمن آشنایی بیشتر با انواع آینه‌های نشکن و آینه های پشت چسبدار، مزایای اصلی آن را بررسی کنیم.

آینه نشکن طلایی برچسبی متری

آینه نشکن چسبی متری از چه طلقی ساخته می‌شود؟

آینه‌های نشکن چسبی را از پلیمرهای شفافی به اسم پلی متیل متاکریلات می‌سازند که شفاف است.

به‌علاوه:

این آینه‌ها وزن بسیار کمی هم دارند.

این ماده کاربردهای زیادی داشته و به دلیل مواردی همچون تحمل حرارت بالا، امکان جلادهی، انعطاف‌پذیری و… در ساخت آینه‌های نشکن استفاده می‌شود. در اصل این آینه، پلکسی شفاف جیوه‌اندود شده است.

از مهم‌ترین قابلیت‌های آینه نشکن پلاستیکی، مقاومت آن‌ها در برابر اشعه ماورای‌بنفش و UV است. این قابلیت، آینه‌های نشکن را برای استفاده در مواردی همچون شیشه و سقف خانه‌ها و… مناسب می‌کند. زیرا تغییر رنگ در طول زمان برای آنها اتفاق نمی‌افتد.

به آینه‌های نشکن، آینه‌های پلاستیکی یا آینه پلکسی گلس نیز گفته می‌شود.

این نوع آینه‌ها بهترین جایگزین برای آینه‌های معمولی ساخته شده از جنس شیشه هستند. در ادامه، موارد استفاده این نوع آینه‌ها را بررسی کرده و با مزایای آن بیشتر آشنا خواهیم شد.

موارد استفاده آینه طلقی نشکن

آینه‌های نشکن یا آینه برچسبی پلکسی گلاس کاربردهای زیادی داشته و در جاهای مختلفی می‌توانید از آن استفاده کنید. از جمله مواردی که می‌توانید از این آینه‌ها استفاده کنید، عبارت است از:

 • آینه‌های حمام
 • آینه‌های راهرو
 • آینه اتاق بازی کودکان
 • استفاده در مدارس و مهدکودک‌ها
 • بیمارستان
 • ساخت آکواریوم
 • آینه روی استند رومیزی
 • و…

آینه نقره ای جیوه ای طلقی نشکن

مزایای خرید آینه پلاستیکی

آینه‌های پلاستیکی، مزایای زیادی برای استفاده در مکان‌های مختلف دارند. اصلی‌ترین مزایای خرید آینه پلاستیکی عبارت است از:

آینه طلقی نشکن ایمن‌تر از شیشه است

آینه‌های پلاستیکی، ۱۷ برابر قوی‌تر از شیشه هستند. به این معنی که می‌توانند در برابر مواردی همچون افتادن، تصادف و ضربه به‌خوبی مقاومت داشته و دوام بیاورند. آینه‌های شیشه‌ای مواظبت بیشتری لازم دارند؛ چراکه با کوچک‌ترین ضربه می‌شکنند. اما این آینه‌ها نشکن هستند.

انعطاف‌پذیری آینه پلاستیکی نشکن

برخلاف آینه‌های معمولی، اگر سطح یک آینه پلاستیکی خراشیده شود می‌توان از پولیش برای ترمیم سطح آن استفاده کرد. این یک مزیت اصلی برای آینه شما محسوب می‌شود. همچنین، کار با این نوع آینه‌ها ساده‌تر بوده و برش و شکل‌دادن به آن بسیار راحت‌تر است. شما به‌سادگی می‌توانید این آینه‌ها را حتی خم کرده (البته در خم‌کاری پلکسی آینه ای قسمت خم شده کمی کدر می‌شود) و یا جزئیات زیبایی به آن اضافه کنید.

برش آینه نشکن توسط دستگاه برش لیزر انجام می‌شود و هر طرحی در هر ابعادی با این آینه قابل ساخت است.

وزن سبک‌تر طلق آینه ای

آینه‌های نشکن و پلاستیکی علاوه بر استحکام بیشتر، وزن حتی بسیار کمتر از نصف وزن شیشه را دارند. این ویژگی‌ها، باعث می‌شوند که آینه‌های پلاستیکی از جهت حمل‌ونقل، نگهداری و… بهتر به نظر برسند.

نصب راحت‌تر آینه متری برچسبی

ازآنجایی‌که کار با آینه‌های نشکن و پلاستیکی آسان‌تر و ایمن‌تر از شیشه است، نصب آن نیز راحت‌تر انجام می‌شود. آینه‌های پلاستیکی را روی یک سطح صاف نصب کنید تا از تاب برداشتن ناخواسته جلوگیری شود. اگر آینه را روی سطح ناصاف نصب می‌کنید، بهتر است ابتدا روی ام‌دی‌اف یا چوب زده شود.  

در بسیاری از موارد پشت آینه نشکن را چسب دوطرفه می‌زنند تا به دیوار یا سطح پشت آن به‌خوبی بچسبند. این کار در صورت نیاز شما، توسط کارشناسان ما انجام می‌گیرد.

مزایا و قیمت آینه چسبی نشکن متری

قیمت آینه نشکن چسبی به‌صرفه است

خرید آینه پشت چسب دار نسبت به ویژگی‌هایی که به آن اشاره کردیم، کاملاً به‌صرفه است. خرید آینه نشکن به دلیل دوام و سهولت در نصب، انتخابی کم‌هزینه با عمر طولانی محسوب می‌شود. همچنین نگهداری آن نیز ساده بوده و احتمال آسیب‌دیدن آن بسیار کمتر است. ولی همچنان قیمت بیشتری از آینه‌های معمولی دارند.

در مطالب گفته‌شده در بالا، سعی کردیم تا شما را با آینه‌های نشکن یا آینه‌های پلاستیکی آشنا کنیم. همچنین دیدیم چه کاربردهایی دارند. بااطلاع از کلیه مزایای گفته شده، شما می‌توانید یک آینه نشکن یا آینه پلاستیکی را باتوجه‌به ابعاد و نوع آن خریداری کنید.

اگر نیاز به آینه نشکن در ابعاد و طرح‌های خاص دارید، کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سپس با اطمینان کامل از ایمنی و دوام بالای آینه برچسبی نشکن، آن را در مکان‌های موردنظر خود نصب کنید. شما می‌توانید آیینه نشکن خود را از آقای پلکسی خریداری کنید.

علاوه بر برش آینه پلاستیکی به‌صورت دستی و لیزری، انجام خدمات پشت چسب‌دار کردن و حکاکی پلکسی روی آینه چسبدار نشکن نیز صورت می‌گیرد.

دیگر نیاز نیست به این فکر کنید که آینه چسبی از کجا بخرم:

آقای پلکسی انواع محصولات پلکسی و طلق را برای مصارف مختلف از جمله آینه برچسبی متری نشکن ارائه کرده و از کیفیت بالایی در برخوردار است.

نظرات
اطلاع رسانی

نظر داخل متن
مشاهده همه نظرات