استند ادویه کشویی

استند نظم دهنده ادویه کشویی

استند ادویه کشویی

استند کشویی نظم دهنده ادویه (استند ادویه مک کارتی داخل کابینت)

ابعاد استاندارد استند ادویه: 13 * 30 سانتی متر

قیمت هر عدد استند جا ادویه ای ایرانی: 40 هزار تومان

قیمت جا ادویه کشویی تایوانی: 60 هزار تومان

برای اطلاع از قیمت عمده استند جا ادویه کشویی با ما تماس بگیرید.

جا ادویه کشویی

ادویه های خود را به راحتی با جا ادویه کشویی نظم بدهید! این استند پلکسی مناسب کشوی کابینت شما است.

به این استند جا ادویه کشویی، استند ادویه، جا ادویه داخل کابینت، نظم دهنده کشو ادویه، جا ادویه کشویی کابینت، نظم دهنده ادویه، استند پله ای ادویه، استند ادویه کابینتی، باکس نظم دهنده ادویه، جا ادویه کشویی پلاستیکی نیز می گویند.

استند شفاف جا ادویه ای برای کشوی آشپزخانه از پلکسی گلاس خارجی و تایوانی و از طلق شفاف ایرانی با بهترین قیمت ساخته می شود.

ابعاد استاندارد استند ادویه طلقی 30 سانتیمتر در 13 سانتیمتر است ولی در ابعاد جا ادویه داخل کابینت سفارشی هم قابل ساخت است.

ابعاد استند ادویه

استند نظم دهنده ادویه داخل کشو

این نظم دهنده داخل کابینت پلکسی شفاف برای نگهداری ادویه های شما به خصوص شیشه ادویه مک کارتی در داخل کابینت شما تولید شده است، جایی که آنها دور از دید هستند اما هرگز دور از دسترس نیستند. طراحی این استند شفاف طلقی ادویه، دسترسی به ادویه های مورد نیاز را آسان می کند، حتی اگر در انتهای کابینت آشپزخانه شما باشند.

نگهدارنده و نظم دهنده ادویه پلاستیکی

پایه سازمان دهنده ادویه داخل کابینت یک راه عالی برای صرفه جویی در فضای کابینت و منظم نگه داشتن آشپزخانه شما است. به سادگی آن را داخل کابینت خود بچینید و کارتان تمام شد! دیگر قفسه‌های ادویه‌ای حجیم روی اپن یا کابینت شما را به هم نریزند.

برای محاسبه تعداد استند جا ادویه قابل جاگیری داخل کشو، طول استند ادویه را 30 سانتیمتر و عرض استند ادویه را 13 سانتیمتر در نظر بگیرید. (توجه کنید که استند کابینتی ادویه از عرض قابل قرارگیری روی همدیگر هستند و برای فضای کوچکتر نیز قابل استفاده هستند.)

تولید استند ادویه پلکسی

استند نظم دهنده کشویی در سایز و ابعاد مختلف قابل سفارش و خرید است. شما می توانید ابعاد و حتی رنگ نظم دهنده کشو طلقی را به دلخواه خود مشخص کنید.

جا ادویه پلاستیکی کشویی به طرز باورنکردنی تمیز می شود. به سادگی استند نظم دهنده شیشه مک کارتی کشو ادویه را با یک پارچه مرطوب پاک کنید و کارتان با جا ادویه ای مک کارتی تمام است!

خرید استند نظم دهنده کشو آشپزخانه

مزایای جا ادویه ای داخل کابینت

در اینجا فقط چند مزیت دیگر از جاادویه کشویی داخل کابینت آورده شده است:

استند ادویه ایرانی طلقی

ساختار بادوام: نظم دهنده ادویه جات از پلکسی بادوام و شفاف ساخته شده است که می تواند سختی های استفاده روزمره را تحمل کند.

نصب آسان: هولدر ادویه به راحتی نصب و جدا می شود، بنابراین می توانید جا ادویه مک کارتی را به راحتی در داخل کشو کابینت جابجا کنید.

استند ادویه شیشه ای طلقی پلاستیکی شفاف

قیمت مقرون به صرفه: جا ادویه کشویی (به آن جا ادویه جدید عروس هم می گویند) به طور شگفت انگیزی مقرون به صرفه است و قیمت استند کشویی ادویه در آقای پلکسی از سایت های دیگر بسیار ارزان تر است.

یکی دیگر از مزایای بزرگ استند جا ادویه کشویی، تطبیق پذیری آن است. می توان از جا ادویه داخل کشو برای نگهداری ادویه ها در هر اندازه و شکل و همچنین سایر لوازم ضروری آشپزخانه مانند روغن، سرکه و سس استفاده کرد.

استند جا ادویه ای مک کارتی شفاف برای داخل کابینت و کشو آشپزخانه شما تولید شده است.

چه یک آشپز باتجربه باشید و چه تازه عروس هستید و برای آشپزخانه منزل جدیدتان می خواهید، نظم دهنده ادویه کشویی راه مناسبی برای منظم نگه داشتن ادویه هایتان است.

همین امروز استند ادویه‌ کشویی خود را از آقای پلکسی سفارش دهید و تفاوت داشتن جا ادویه کابینتی را تجربه کنید!

 

یک پیشنهاد عالی:

استند نظم دهنده ادویه کشویی یک هدیه عالی برای هر آشپز خانه یا سرآشپزی است. استند جاادویه به خاطر راحتی و ایجاد نظم این محصول در آشپزخانه، از شما قدردانی خواهند کرد.

 

ساخت و تولید استند جا ادویه، تولید کننده انواع استند ادویه آقای پلکسی است.

استند نظم دهنده داخل کابینت ادویه ها چیست؟

نظم و ترتیب ادویه ها را به راحتی در اختیار داشته باشید.

استند نظم دهنده کشویی ادویه یک وسیله ساده ساخته شده اما موثر از جنس پلکسی شفاف است که به شما کمک می‌کند ادویه‌ها را به ترتیب داشته باشید و به راحتی به آن‌ها دسترسی داشته باشید. استند شیشه مک کارتی عمدتاً از جنس طلق پلکسی گلاس شفاف ساخته می‌شود و معمولاً در کشوهای آشپزخانه قرار می‌گیرد.

استند نظم دهنده داخل کابینت ادویه ها محصولی جدید و کاربردی است که به شما کمک می کند ادویه های خود را به صورت مرتب و منظم در داخل کابینت نگهداری کنید. این جا ادویه کشویی کابینت از جنس پلکسی گلاس شفاف ساخته شده است و به همین دلیل می توانید به راحتی ادویه های خود را ببینید و به آنها دسترسی داشته باشید.

 

ویژگی های استند نظم دهنده داخل کشو ادویه ها:

  • ساخته شده از جنس پلکسی گلاس شفاف
  • دارای طراحی کشویی
  • قابلیت استفاده برای انواع ادویه ها و مواد غذایی
  • شستشوی آسان
  • مقاوم در برابر ضربه و شکستگی
  • ابعاد مناسب

مزایای استفاده از استند نظم دهنده ادویه داخل کابینت:

  • نظم و ترتیب ادویه ها
  • سهولت دسترسی به ادویه ها
  • صرفه جویی در فضای کابینت
  • زیبایی و جذابیت آشپزخانه

 

استند شفاف جای ادویه کشویی از جنس پلکسی گلاس تولید شده است.

مشخصات استند ادویه شفاف پلاستیکی

استند پلکسی ادویه داخل کشو دارای طراحی کشویی است که باعث می شود به راحتی بتوانید به ادویه های خود دسترسی داشته باشید. همچنین، این استند دارای طبقات قابل تنظیم است که به شما امکان می دهد ادویه ها را با توجه به اندازه و نوع آنها مرتب کنید.

استند پلکسی ادویه داخل کشو از جنس پلکسی گلاس شفاف ساخته شده است که باعث می شود بتوانید به راحتی ادویه های خود را ببینید. همچنین، این استند مقاوم در برابر ضربه و شکستگی است و می تواند سال ها برای شما کار کند.

ابعاد این استند 30 * 10 سانتی متر است که برای اکثر کشوهای آشپزخانه مناسب است. (ابعاد سفارشی استند نظم دهنده کشو قابل ساخت است)

 

قیمت استند ادویه کشویی

استند پلکسی ادویه داخل کشو با بهترین جنس پلکسی ضخامت 2 میل توسط ما ساخته می شود. برای خرید تعداد کم، قیمت استند ادویه کشویی 50 هزار تومان است. برای تولید و اطلاع از قیمت عمده استند نظم دهنده ادویه با ما تماس بگیرید.

ساخت و خرید استند نظم دهنده ادویه در رنگ های مختلف و ابعاد متفاوت امکان پذیر است.

خرید استند نظم دهنده ادویه داخل کشو کابینت از تولید کننده

برای خرید استند ادویه کشویی می توانید از طریق تماس با شماره تلفن 02136612145 اقدام کنید.

استند نظم دهنده کشویی ادویه یک وسیله مفید است که به شما این امکان را می‌دهد تا ادویه‌هایتان را به ترتیب در کشو بچینید و به راحتی به آن‌ها دسترسی داشته باشید. با خرید استند نظم دهنده کشویی ادویه و نصب این هولدر ادویه، آشپزخانه‌تان منظم شده و تجربه آشپزی شما بهتر خواهد بود.

 

پرسش‌های متداول

پرسش 1: آیا استند نظم دهنده کشویی ادویه سخت نصب می‌شود؟

نصب و جایگذاری استند نظم دهنده کشویی ادویه بسیار ساده است. شما می‌توانید آن را به راحتی کنار هم بچینید و از آن استفاده کنید.

پرسش 2: چگونه می‌توانم ادویه‌هایم را به ترتیب داشته باشم؟

استفاده از استند نظم دهنده کشویی ادویه به شما این امکان را می‌دهد که ادویه‌هایتان را به ترتیب داشته باشید. شما می‌توانید هر ادویه را در یک محفظه مخصوص قرار دهید.

پرسش 3: آیا استند‌های جا ادوبه کشویی مناسب برای هر آشپزخانه هستند؟

استند‌های کشویی ادویه عمدتاً برای تمام کابینت های آشپزخانه‌ها مناسب هستند. علاوه بر این ابعاد دلخواه نیز از این استند ادویه داخل کابینت قابل سفارش است.

پرسش 4: چگونه می‌توانم استند ادویه‌ داخل کشو را تمیز کنم؟

برای تمیز کردن استند ادویه داخل کشو، می‌توانید از یک پارچه مرطوب یا آغشته به شیشه پاک کن استفاده کنید.

 

نظرات
اطلاع رسانی

نظر داخل متن
مشاهده همه نظرات
تابش

این نظم دهنده کشو ها از جای دیگری خریدم یه من گفتن خارجیه، ولی با توضیحات شما متوجه شدم ایرانی بودن و ضخامت 2 میل. جنس بسیار ضعیف و شکننده بودند. متاسفانه من 8 تا خریدم با گذاشتن و برداشتن مک کارتی ها یکیش کلا شکست. الان برای شما هم همون صورت هست ایرانی هاش؟