استند A4 پلکسی

استند A4 پلکسی گلاس

استند A4 پلکسی

استند A4 پلکسی گلاس رومیزی افقی و عمودی

قیمت استند a4 پلکسی تایوانی: 110 تومان 

برای قیمت استند a4 رومیزی عمده تماس بگیرید.

طرح اصلی (آماده موجود است) + طرح دلخواه شما

دو نوع تایوانی و ایرانی

ساخت و ارسال فوری

استند کاغذ A4 رومیزی

استند کاغذ آ4 پلکسی رومیزی (A4 paper holder stand)  به شکلی خاص و تاثیرگذار در سایز آ4 به صورت بزرگ پیام شما را به مخاطبان‌تان اعلام می کند.  

وقتی صحبت از استند پلکسی می شود، معمولا استند ساده (که در تصاویر با عنوان طرح اصلی ذکر شده) مد نظر است که در سایت هم قابل سفارش است. اگر طرح سفارشی یا دیگر طرح ها (دیگر تصاویر) را نیاز دارید ، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

استند نگهدارنده کاغذ آ4 عمودی از جنس پلاستیکی و پلکسی گلاس

پیشنهاد ما به شما استفاده از استند هولدر کاغذ a4 با پلکسی به جای استند A4 طلقی است، چون شفافیت و طول عمر بسیار بهتری دارد.

اگر اثرگذاری بیشتری از تبلیغات خود می خواهید :

دکوری زیبا و جذاب با استفاده از انواع استند پلکسی A4 افقی و عمودی در محیط کاری خود ایجاد کنید و به این وسیله علاوه بر تبلیغات سودآور برای خود، محیط را در نگاه کاربر زیباتر سازید.

نگهدارنده کاغذ a4 شفاف

استند a4 از دو متریال پلکسی تایوانی و ایرانی ساخته می شود.

 

ما بهترین کیفیت ساخت را به شما ارائه می دهیم. جنس تایوانی بهترین نوع موجود در بازار است. جنس ایرانی نیز شفافیت خوبی دارد ولی برای کاربرد طولانی مدت توصیه نمی شود.

 

ساخت و تولید استند A4 پلکسی گلاس

 البته که این مدل استند پلکسی کاربردهای متنوع و زیادی دارد که تبلیغات و دکور محیط فقط بخشی از آن است. پس به مطالعه ادامه متن بپردازید تا موارد زیر در ارتباط با استند A4 پلکسی را بررسی کنیم:

  • استند A4 ساخته شده از پلکسی گلاس چه مشخصاتی دارد؟
  • انواع استند پلکسی گلاس a4 عمودی و افقی
  • استند آ4 چه کاربردهایی دارد و در چه مکان‌هایی استفاده می‌شود؟

تمامی استندهای پلکسی ساخته شده با روکش کاغذی به شما تحویل داده می شود تا از خط و خش جلوگیری شود.

مزایای ساخت استند A4 دیواری با طلق پلکسی گلاس چیست؟

چوب، فلز و شیشه از جمله متریال مورد استفاده در ساخت استند هستند اما پلکسی شفاف ماده دیگری با ویژگی‌های عالی و منحصر به فرد است که برای زیبایی بیشتر و استفاده راحت تر در ساخت استند مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آیا استند پلکسی شیشه ای است؟ خیر پلکسی یا پلکسی گلاس ماده‌ای پلاستیکی است، پس چرا به آن پلکسی شیشه‌ای می‌گویند؟

به دلیل شباهت بالای پلکسی شفاف به شیشه به طوری که افراد اغلب قادر به تشخیص آن نیستند. پلکسی قدرت، استحکام و شفافیتی که از آن برخوردار است را به استند پلکسی a4 منتقل می‌کند در نتیجه می‌توان مشخصات شیمیایی و فیزیکی عالی را در این مدل استندها مشاهده کرد.

استند پلکسی گلاس شفافیت بیشتری نسبت به استندهای شیشه ای دارد. علاوه بر این استحکام زیاد و وزن سبکتری هم دارد.

  • با توجه به اینکه جا کاغذی a4 زیاد توسط مراجعه کنندگان یا مسئولان مربوطه جابه جا می‌شوند، استفاده از متریالی محکم و مقاوم اهمیت بالایی پیدا می‌کند. به همین جهت پلکسی بهترین انتخاب است زیرا از برترین مزایای پلکسی داشتن درصد استحکام بالا و مقاومت عالی در برابر ضربه و فشار است.
  • استند باید به صورتی زیبا و تمیز در معرض دید کاربر و مراجعه کننده قرار بگیرد تا تاثیر خود را بر مخاطب داشته باشد. خط و خش ایجاد شده بر روی استند جلوه بدی به آن می‌بخشد. استند پلکسی آ4 به ویژه اگر از پلکسی تایوانی استفاده شود، تا حد زیادی دارای خاصیت ضد خط و خش بوده و به این دلیل متریال محبوب اغلب سفارش دهنده گان است.
  • اگر نگران این موضوع هستید که استند پلکسی به خاطر جابه جایی زود بشکند و از لحاظ مادی و جانی به شما لطمه بزند، باید بگویم که خیال‌تان آسوده باشد. پلکسی به راحتی نمی‌شکند و شکستن آن در ضخامت‌های بالا غیرممکن است. در صورت شکستن نیز به تکه‌های بزرگی تقسیم می‌شود که به اندازه شیشه خطرناک نیستند.
  • استند آ4 پلکسی گلاس باید از طراحی و ظاهری زیبا و جذاب برخوردار باشد تا اثرگذاری خود را داشته باشد. پلکسی به دلیل انعطاف پذیری و درصد شفافیت بالا یکی از بهترین گزینه‌ها جهت تولید استندهای متنوع و درخشان است.
  • گاهی استندها نیازمند جابه جایی زیادی هستند که خب امری طبیعی و برخی اوقات ضروری است. استند چوبی، فلزی و شیشه‌ای سنگین هستند و حمل آن‌ها سخت و طاقت فرسا خواهد بود. اما پلکسی بسیار سبک است و حمل استند آچار پلکسی به آسانی و بدون هیچگونه زحمتی انجام می‌گیرد.

استند برگه A4 پلکسی گلاس شفاف

انواع استند برگه A4

در کل استند برگه A4 بسیار متنوع هستند و دسته بندی آن‌ها بر اساس محل قرارگیری و کاربرد صورت می‌گیرد. اما در مورد استند پلکسی سایز A4 چطور؟

 A4 احتمالا شما را یاد برگه ‌های آ چهار خواهد انداخت، دلیل این نامگذاری نیز همین است چون این این مدل استند پلکسی a4 جهت قرارگیری برگه، کاتالوگ یا بروشورهایی در اندازه A4 به صورت افقی یا عمودی است.

به عبارتی اندازه استاندارد کاغذ برای اندازه این جای کاغذ a4 رومیزی در نظر گرفته شده است. استندهای پلکسی آ4 بر اساس محل قرارگیری به صورت زیر دسته بندی می‌شوند:

استند a4 رومیزی پلکسی گلاس

استند A4 رومیزی

محل قرارگیری استند پلکسی a4 رومیزی بر روی میز، پیشخوان یا هر سطح بلندی است. به منظور قرار دادن کاتالوگ، مجلات، بروشور، اوراق، برگه‌های مهم و روزنامه از استند a4 رومیزی استفاده می شود.

بسته به نیاز و درخواست مشتری استندهای پلکسی A4 افقی یا عمودی رومیزی و دیواری ، تک ردیفه، دو ردیفه و چند ردیفه یا یک طبقه، دو طبقه و چند طبقه تولید خواهد شد.

امکان ساخت انواعی از استند a4 که ترکیبی از جاکاتالوگی و جاکارتی باشد نیز وجود دارد. مدل‌هایی از استند رومیزی a4 به صورت افقی و عمودی نیز موجود هستند که یک برگه A4 مربوط به معرفی شخص، محصول یا اطلاع رسانی، داخل جای کاغذ a4 رومیزی قرار می گیرد.

یکی از مهم‌ترین کاربردهای استند پلکسی آچار رومیزی، معرفی پرسنل، خدمات و محصولات یک شرکت است که به صورتی موثر در معرض دید کاربران قرار می‌گیرد.

استند a4دیواری پلکسی شفاف

استند a4 دیواری

استند پلکسی A4 دیواری طبعا بر روی دیوار نصب می‌گردد. در مکان‌های مختلفی مثل مراکز درمانی، ادارات، اتوبوس‌ها، مراکز آموزشی، گردشگری و … شاهد نصب هولدر دیواری کاغذ a4 هستیم. بیشتر به منظور قرار دادن کاتالوگ، بروشور و مجلات از این مدل استند جای کاغذ a4 استفاده می‌شود. تبلیغ و اطلاع رسانی مهمترین دلایل نصب استند دیواری پلکسی است.

 

استند A4 روی زمین (نگهدارنده کاغذ a4)

استند پلکسی a4 زمینی دارای طبقاتی در سایز a4 است که بر روی زمین و در دسترس مراجعه کنندگان قرار می‌گیرد. جابه جایی این نوع استند به دلیل استفاده از پلکسی و سبکی بیش از اندازه آن، آسان است.

به منظور قرار دادن روزنامه و مجله یا کاتالوگ از استندهای روی زمین پلکسی استفاده می‌شود تا مراجعه کنندگان در تایم انتظار خود از کتاب های قرار گرفته روی آن‌ها بهره ببرند و همچنین به شیوه‌ای موثر و مفید به تبلیغ خدمات و محصولات خود پرداخت.

قیمت استند a4 پلکسی شفاف شیشه ای و خرید استند آ4

قیمت و خرید استند a4

هر محصولی که از پلکسی تولید شود، بر اساس مقدار ورق پلکسی استفاده شده و نوع پلکسی  قیمت گذاری می‌شود.

ساخت تمامی استندهای A4 در کارگاه ما با برش لیزری بسیار دقیق و بیشترین کیفیت صورت می گیرد.

قیمت استند پلکسی A4 نیز بر اساس این پارامترها محاسبه می‌شود اما به دلیل نوسانات ارزی و تنوع بالای استندها نمی‌توان قیمت‌های ثابتی را اعلام کرد. بهترین ورق‌های پلکسی گلاس که تایوانی هستند در فروشگاه آقای پلکسی برای ساخت مدل‌های مختلف استند a4 پلکسی  به کار می‌روند.

البته برندهای ایرانی و چینی نیز در دسترس هستند تا درخواست مشتریان از هر لحاظ اجرا شود و قیمت استند a4 مناسب تر شود.

استند کاغذ A4 رومیزی شفاف طلقی

یک پیشنهاد نه چندان عالی:

اگر کیفیت کار برای شما چندان اهمیت نداره! و قیمت مهمتر است از استند با پلکسی ایرانی (طلق کریستال) استفاده کنید.

در فروشگاه آقای پلکسی انواع مختلف طلق پلکسی گلاس مثل پلکسی شفاف، رنگی، ترانسپرنت، آینه‌ای و مات جهت ساخت انواع استند رومیزی، دیواری و زمینی موجود است.

بنابراین انتخاب‌های فراوانی با توجه به سلیقه، نیاز و دکوراسیون محیطی که می‌خواهید استند را در آن جا قرار دهید، وجود دارد. قابل توجه است که ساخت استند a4 با طلق کریستال (پلکسی ایرانی)  با قیمت کمتر نیز امکان پذیر است.

نظرات
اطلاع رسانی

نظر داخل متن
مشاهده همه نظرات
مهران

جالب بود

صادق شریفی

سلام و وقتتون بخیر. چند مدتی هست که با سایتتون آشنا شدم، استندهای فوق العاده ای دارید، می خواستم بدونم شما به صورت عمده و با قیمت مناسب هم می تونید با ما همکاری داشته باشید؟

بهرام علیزاده

سلام. امروز صبح اول وقت تماس گرفتند و سفارشم رو برام آوردند. همه چی عالی و در نهایت سرعت به دستم رسید. ممنونم واقعا.

نصرالله زاده

سلام. من غیر از یک استند کاغذ آ4، یک کاردستی از طریق همین برشکاری با این پلکسی ها نیاز داشتم آیا این کار رو برای من انجام میدید؟