خامه کشی با صفحه پلکسی

بهترین گزینه برای فرآیند خامه کشی استفاده از صفحه پلکسی گلاس است.

 

این صفحات در انواع ابعاد و رنگ برای شما قابل برش و سفارش است. (سفارش از طریق تماس تلفنی)

 

جایگزین دیگری برای خامه کشی با پلکسی گلاس، ورق های طلق کریستال هستند.

خامه کشی پلکسی گلاس

خامه کشی با صفحه پلکسی یکی دیگر از کاربردهای بسیار خوب پلکسی گلاس می باشد. همانطور که می دانید پلکسی یا همان پلکسی گلاس یک نوع متریال شفاف است که در برابر عوامل جوی از قبیل سرما و گرما مقاومت بالایی از خود نشان می دهد.

دوام و ماندگاری فوق العاده آن در مقابل پرتو نور خورشید باعث شده تا به عنوان با کیفیت ترین محصول در میان مردم شناخته شود.

در ادامه این مقاله ابتدا ورق پلکسی گلاس را معرفی میکنیم سپس در مورد نحوه استفاده از صفحه پلکسی برای خامه کشی مطالب مفیدی را ارائه دهیم.

 

منظور از پلکسی گلاس مورد استفاده در خامه کشی چیست؟

پلکسی اکلریک یا آکریلیک می باشد که در میان عموم بیشتر با نام پلکسی گلاس شناخته شده است. طلق شفاف یکی دیگر از نام های آن است که جنس ترموپلاستیک دارد.

در لغت این معنی را می دهد که در مقابل تغییرات شیمیایی بدون نشان دادن واکنش شیمیایی تنها ذوب خواهد شد.

ورق پلکسی براساس برندهای مختلف آن دارای قیمت های متفاوتی است. همچنین باید بدانید که برند و ضخامت و ابعاد آن قیمت های آن را تا حد قابل توجهی تحت تاثیر قرار می دهد. 

جدا از این می توانید برای جذاب تر شدن کار از پلکسی آینه ای هم استفاده کنید.

خامه کشی با پلکسی گلاس

خامه کشی با صفحه پلکسی را چگونه باید انجام دهیم؟

در حال حاضر کاربرد ورق پلکسی گلاس به عنوان پلکسی قنادی رواج بسیار زیادی پیدا کرده است. به طوری که بیشتر قنادی ها در تمام نقاط جهان این روش را به کار می گیرند.

در واقع استفاده از پلکسی در قنادی جزء یکی از موارد مصرفی بسیار لذت بخش پلکسی به حساب می آید. در ادامه نحوه خامه کشی با استفاده از این محصول را به صورت مختصر و مفید توضیح می دهیم.

یکی از نکات مهمی که باید هنگام خامه کشی با صفحه پلکسی مورد توجه قرار دهید این است که از برابر بودن قطر صفحه پلکسی با قطر کیک خود اطمینان حاصل کنید.

مرحله اول:

به این صورت می باشد که ابتدا مقداری خامه یا باکتریم بر روی گردون ریخته شود. لازم به ذکر است که برای جلوگیری از جا به شدن پلکسی در حین کار باید یک دستمال بر روی آن قرار گیرد.

پس از گذاشتن پلکسی شفاف اول بر روی گردون حالا وقت آن است که برای ریختن مقدار کمی خامه یا باترکریم بر روی صفحه پلکسی اقدام شود. بعد باید کیک روی پلکسی قرار گیرد.

در مرحله دوم:

باید ریختن  خامه یا باترکریم بر روی سطح کیک آغاز شود و سپس کمی آن را صاف و یکنواخت نمود. اکنون باید پلکسی دوم با دقت بالا و به طور دقیق بر روی کیک گذاشته شود.

یکی دیگر از نکاتی که مورد توجه قرار دادن آن هنگام خامه کشی با پلکسی ضروری است یکسان بودن بخش زیرین کیک با پلکسی می باشد.

در صورتی که این کار را به درستی انجام دهید می توانید اطمینان حاصل کنید که کیک به صورت تمیز و یکدست خامه کشی خواهد شد و سپس روند کار را ادامه دهید.

در مرحله آخر:

بعد از به اتمام رساندن خامه کشی دور کیک حالا باید جدا کردن صفحه روی کیک را با دقت به وسیله پالت خامه کشی را انجام دهید. سپس یک بار دیگر شروع به صاف کردن خامه سطح کیک با استفاده از پالت کنید.

برداشتن کیک به وسیله لیفتر کیک و قرار دادن آن بر روی ظرف خود و سپس در درون یخچال آخرین کاری است که باید انجام دهید.  

پلکسی خامه کشی

مهمترین مزایای خامه کشی با صفحه پلکسی چیست؟

یکی از سوالاتی که برای تعداد زیادی از افراد پیش می آید این است که خامه کشی با صفحه پلکسی چه مزیت هایی دارد؟ در پاسخ باید بگوییم که مزایای مورد استفاده قرار دادن این وسیله برای خامه کشی و پخت کیک و قنادی مختلف است. در این بخش به مهمترین این مزایا اشاره خواهیم کرد.

هنگامی که از صفحه پلکسی برای خامه کشی استفاده می کنید به وضوح متوجه می شوید که چگونه کار راحت تر انجام شده و لبه کیک منظم تر در می آید.

ورق پلکسی به گونه ای طراحی و ساخته شده است که بدون وارد شدن ذرات آن در داخل کیک سطح کیک را کاملا صاف و یکدست می کند.

بهداشتی بودن پلکسی گلاس یکی دیگر از مزایای خامه کشی با صفحه پلکسی به حساب می آید. به همین جهت می توان از این موضوع اطمینان حاصل کرد که هیچ گونه اثر شیمیایی روی کیک بر جای نخواهد گذاشت.

با توجه به اینکه ورق پلکسی وزن سنگینی ندارد بنابراین کاربران به سهولت می توانند آن را جا به جا کنند.

به راحتی و آسانی می توان کیک را از ورق پلکسی گلاس جدا کرد.

با استفاده از صفحه پلکسی می توان دور و اطراف کیک درست شده با خامه را صاف کنید. از طرفی دیگر به شما این امکان را می دهد تا کیک را به شکل های مساوی درست کرده و یا آن را کوچک نمایید.

ورق پلکسی گلاس نه تنها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد بلکه قیمت آن نیز بسیار مناسب است. در نتیجه بدون اینکه هزینه زیادی را صرف کنید می توانید با استفاده از آن خامه کشی انواع کیک و قنادی با قطرهای مختلف را انجام دهید.

خامه کشی با پلکسی

ورق پلکسی گلاس چه ویژگی هایی دارد؟

ممکن است قبل از انجام دادن خامه کشی با صفحه پلکسی تمایل داشته باشید با ویژگی های این محصول آشنا شوید. ویژگی های اصلی و مهم پلکسی شامل موارد زیر می شود:

یکی از مهمترین مشخصات ورق پلکسی گلاس این است که دارای انعطاف پذیری بسیار مناسبی می باشد.

به دلیل برخوردار بودن از این ویژگی در بسیاری از مکان ها و لوازمی که به ذهن شما هم نمی رسد مورد استفاده قرار می گیرد. برای مثال می توان گفت که اکثر افراد فکر نمی کردند که پلکسی در قنادی و کیک پزی کاربرد داشته باشد.

این کالا برخلاف تصور برخی از افراد جنس خشکی دارد و در مقابل فشار بیش از حد شکسته خواهد شد.

از آنجایی که دارای قابلیت حک بودن می باشد می توان آن را در لوازم تزئینی خود به کار برد.

طراحی و تولید ورق پلکسی گلاس در رنگ و برندهای مختلف از جمله تایوانی، ریچانگ، چوچن و یرلانگ انجام می گیرد.

4 1 امتیاز
امتیاز
اشتراک
اطلاع رسانی
1 دیدگاه
نظر داخل متن
مشاهده همه نظرات
سپهر علیزاده
26 روز قبل

با خوش آمد گویی از این پست در شبکه های اجتماعی و وب سایت ما، من به کمک به فروش و ارتقاء این پست خوشحال می شوم.